здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як можна вилікувати алкоголізм?

Серпень 25 2015

Алкоголізм являє собою важке захворювання. У основе його лежить фізична і психічна залежність людини від алкоголю, і наслідком якого є ураження внутрішніх органів і всіх систем. Завжди слід пам'ятати, що вилікуватися від цього захворювання за допомогою таблеток або ж заговореної води, які отримані від місцевих знахарок практично неможливо.
&Nbsp;
Лікування алкоголізма являє собою цілий комплекс тривалих заходів, які проводяться психіатром-наркологом разом з таким лікарем, як психотерапевт. Буває й таке, що якщо є необхідність, то залучають і лікарів інших спеціальностей. Алгоритм лікування складають індивідуально, тобто для кожного пацієнта окремо, і при цьому враховують стадію алкоголізма, а також, що не менш важливо особливості загального стану, і наявності захворювань на сьогодні. Як повідомляє Іванов А. П. - співробітник медцентру « Зцілення » : Лікування повинно обговорюватися не тільки з пацієнтом, але також з його родичами, тому що для них лікарі повинні роз'яснити всі особливості, а також можливі негативні результати обраного вами або ж родичами методу.

 
Результат лікування такого захворювання, як алкоголізму знаходиться тільки в руках самого пацієнта. Повірите, це правда. Обов'язково потрібно прийняти ці слова, як аксіому. Тільки після того, як хворий прийме тверде рішення почати лікується, тільки його жЕлан перетвориться на здорової людини і змінити своє життя до того, щоб бути завжди здоровим і продовжувати нормальне життя звичайної людини - є головною запорукою успіху одужання алкоголіка.

Підготовчими етапами до лікування є те, що сам хворий повинен собі сказати: я перериваю запій. Коли ж меСТО має детоксикація організму, або ж хворий є отруєний ацетальдегідом, то тоді лікарі беруть справу в свої руки. Цей етап триває від пару днів до 2-4 тижнів. Тобто це залежить, який рівень вираженості похмільного синдрому, а також тяжкість наслідків інтоксикації.

Лікувальні заходи включають в свою програму:

    Проведення внутрішньовенної терапії, а також додають прийом вітамінів, сечогінних препаратів, а також транквілізаторів;
  • Проведення консультації з   терапевтом, який призначає вживання додаткових препаратів для того, щоб зменшити вираження розладів саме з боку внутрішніх органів;
  • Призначення калорійного харчування, а також рясного пиття;
  • Проводиться психологічна підготовка хронічного алкоголіка до майбутнього лікування, а також виробляють у нього настрої на тверезість.

Висновки

Отже, такое захворювання як алкоголізм є дуже небезпечним, тому що руйнує не тільки життя самого хворого людини, але й життя оточуючих його людей. Як це сумно звучить, але сьогодні майже кожен третій людина вживає алкоголь. Це дуже сумно. Шкода, що ці люди не розуміють, що таке життя без алкоголю. Якщо ж ви вирішили вилікується,то я вам бажаю успіхів і терпіння. Ви стали на правильний шлях.

← Як правильно вибрати... Медицина в Калузі  
Переглядів: 275
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен