Головна : Новини

Медицина в Калузі

, 19:03
0 859

Напевно кожен (ну або більшість) з нас чув таку фразу, як "розумом Росію незрозуміти ". Аналізуючи життя росіян, їх менталітет у співвідношенні до світових порядків і устоям, ця фраза бачиться логічною, точно так само, як і нелогічним бачиться велика кількість того, що можна тут побачити. Тим не менш, розумом Росія все-таки не обділена . Вона є батьківщиною безлічі видатних вчених зі світовим ім'ям, які вчинили свої відкриттяв багатьох галузях науки, техніки, культури і т.д. Росія, наприклад, є однією з перших країн, що почали підкорення космосу, і досі активно беруть участь у цій діяльності. Яскравим прикладом міста з багатими космічними традиціями є Калуга, в якій народився і трудився один з батьків сучасної космонавтики - Костянтин Ціолковський. Сьогодні тут як і раніше діє найбільший у світі музей космонавтики, до створення якого доклали руку два інших видатних людини у цій галузі: Сергій Корольов (видатний конструктор і першопроходець ракетобудування) і Юрій Гагарін (перший у світовій історії космонавт).

Проте, як кажуть, некосмосом єдиним живуть сучасні калужане. У місті розвинені багато галузей і люди зайняті багатьма справами. Але є одне, що точно може об'єднати їх усіх - це турбота про власне здоров'я. Ні для кого не секрет, що в наш стрімкий час здоров'я - це одне з небагатьох достоїнств людини, які дозволяють йому повною мірою радіти життюі у всіх її проявах. Точно також не є секретом і те, що здоров'я нинішнього населення тієї ж Калуги бажає кращого (це в найбільш оптимістичному варіанті сценарію). Проблем виникає досить багато, часто - досить серйозних, і комусь доводиться їх вирішувати, причому на досить високому професійному рівні. Інакше ніяк не можна, бона кому найцінніше, що у нас є - людське життя. У цьому світлі особливо виділяється сучасний - "Айболит". Назва, як і все в Росії, досить специфічне, з ухилом на глибину душі і творчість цього народу (сподіваюся, всі пам'ятають вірш Чуковського "Добрий лікар Айболить"). Тим не менш, поетичні паралелі зовсім не заважають данному центру вважатися провідним у місті і окрузі, навіть при тому, що в безпосередній близькості (160 км для Росії - це не відстань) знаходиться Москва.

Переваги обслуговування в центрі "Айболит"

Будь-який сучасний медичний центр, крім якості надання профільних послуг, повинен відповідати определенним критеріям, за якими можна про його дійсно високому рівні. Отже, він повинен мати видимі переваги на тлі конкуруючих організацій. У випадку з центром "Айболит", такими перевагами є:

 • індивідуальний підхід до всіх без винятку пацієнтам;
 • відсутність традиційних для державних поліклінікграфіків прийому лікарів - всі працюють без обмежень, щоб максимально допомогти пацієнтам;
 • практика виклику лікарів додому;
 • власна лабораторна база, що дозволяє швидко і якісно здавати більш 2500 видів аналізів.

Сфера діяльності

Робота центру "Айболит" зосереджена наочена на наданні медичної допомоги в наступних областях медицини:

 • Гінекологія;
 • Ендокринологія;
 • Загальна терапія;
 • Кардіологія;
 • Алергологія;
 • Імунологія;
 • Ультразвукові та лабораторні дослідження.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ