Головна : Новини

Буріння. Види і особливості

, 12:30
0 401

Слово буріння викликає у кожного свої асоціації. Багато хто відразу ж являють зуб, і як бор машина починає його бурити. Інші, малюють у своїй голові, як бурять скваЖіну на дачній ділянці, треті представляють гору, у якій роблять тунель. Дійсно, так чи інакше, всі ці процеси можна віднести до буріння. Адже буріння – це процес, коли за допомогою спеціальної техніки руйнують гірські породи.

Сьогодні без цього процесу неможливо уявити собі розвиток економіки. Адже так потрібні енергоносії нафту і газ можна витягти з надр Землі, тільки за допомогою бурової установки. А перша згадка про буріння відноситься до 254-251 р до н.е. Саме той час в Стародавньому Китаї інженер Лі Бін пробурив свердловину на газ і воду. Наскільки вдалим був цей процес, історія замовчує. А сучасне промислове буріння свердловинпочалося порівняно недавно, в 19 столітті і успішно продовжується і в наш час.

Види буріння

На сьогодні відомі три види цього процесу:

  1. По-перше, це вертикальне буріння, наприклад, свердловин.
  2. По-друге, похило – направлене буріння.
  3. По-третє, для прокладки разних комунікаційних ліній і тунелів використовують буріння вертикальне. Найбільш поширеним видом вважається вертикальне буріння свердловин. Саме таким способом добувають сьогодні газ, нафта, воду, ведуть розвідку земних надр і ін.

Бурове обладнання

Жоден з видів буріння не може обійтисябез спеціального обладнання. Це цілий комплекс, що має в своєму складі і саме устаткування, і необхідні споруди. Усі комплектуючі і конструкція такого роду устаткування залежать від призначення свердловини і способу самого народження процес буріння. Усі наявні бурильні установки можна класифікувати і по виду проведених робіт, і за способом самого бУрень, і по виду приводу, і по техніці пересування, якщо говорити коротше, то кожному виду відповідає свій спосіб, інструмент та ін.

Де виробляють бурові установки, і де їх можна купити?

Бурові установки виробляють в Україні на заводі бурової техніки, розташованої в Києві. Продукція, тут бурівПерші установки можна застосовувати в різних областях від буріння невеликих свердловин, з метою проведення геологорозвідувальної операції до буріння глибоких свердловин на воду і для будівництва свердловин. Київський завод бурової техніки має відповідні виробничі потужності та обладнання для виробництва необхідної техніки для буріння. З такою технікой можна легко впоратися з будь-якими завданнями. Основними пріоритетними напрямками в діяльності підприємства є проектування, випробування і виробництво всілякого обладнання та інструменту для проведення бурильних робіт. &Nbsp; Також на підприємстві проводять науково- дослідження, де шукають нові показники для впровадження в бурівую техніку, щоб зробити її ще ефективніше. Питання якості виробленої продукції для заводу знаходиться на першому місці. &Nbsp; Купити бурову техніку, інструмент, установку, ви зможете, відвідавши сайт, і у своєму виборі ніколи не розчаруєтеся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ