Головна : Новини

Які бувають ковдри

, 17:57
0 403

Вибираючи ковдру, ви повинні завжди дивитися не на малюнки, набиті на поверхности, бо під підодіяльником квіточки і мушлі ніхто не побачить, але іноді і це має важливе значення. Все ж пам'ятаєте, що найголовніше в ковдрі є її « начинка & raquo ;. Шерсть (вона буває верблюжа або овеча), пух, напівпухові, синтепон, силікон, шовк, вата, бамбукові волокна і дерев'яна стружка дуже відрізняються за своїми гігроскопиічнимі якостями, а також ціною. Таку екзотику, наприклад,   як бамбук, ми розглянемо дуже коротко, а більш детально дізнаємося про переваги і недоліки таких наповнювачів, як синтетичні.

Синтетичні наповнювачі

Вони для ковдр бувають різні. Як пояснили продавці одного з магазинів, искусственная « начинка » може бути як:

  • Змішаної (синтепон + силікон в різних пропорціях;
  • Специфічною (виробники дають кожному виду свою назву і не діляться з громадськістю секретами технологічного процесу);
  • Силіконової;
  • синтепонові.

Ковдри з синтепоном      

Ковдри, набиті синтепоном, являють собою більш дешевий варіант для утеплення свого ліжка. Двоспальна ковдра вітчизняного виробництва (Одеса, Вінниця) можна купити за 90-110 гривень (якщо дуже постаратися, то й за 75 можна знайти), товщі китайські « двоспалки » віддають за 140-150 гривень, а супірмодние іспанські ковдри, які нібито знімають стрес і не б'ють сплячого зарядом електростатики, « потягнуть » на 350 гривень. Таку річ дуже легко прати: потрібно тільки закинути в машинку, висушити на мотузці, і ковдрою знову можна укриватися.

Втім, дешевий - не означає, що він є кращим варіантомм, і продавці пухнастого тепла все це добре розуміють.

Силіконові ковдри

Получше від синтепону вважається силіконовий або силіконізірованний наповнювач. Вартість « двоспалки » - Від 140 гривень (виробництво Вінниці) і вище. Ковдри, набиті волокнами-пружинками Qualitex і Hollofil і волокнами-пушінками Сomforel (австрійського виробництва), дорожче, м'якше і пухнасті. Їх можна придбати в звичайних магазинах або через інтернет. Ціна: від 200 до 500 гривень.

Товсте двоспальна ковдра з овечої вовни можна купити за 200-220 гривень, двостороннє ковдру (одна сторона - бязь, інший - овеча вовна) літовскогпро виробництва - по 300 гривень. За велику ковдру з альпійською чесаної шерстю просять від 450 до 600 гривень, це залежить від матеріалу, з якого виготовлений чохол (сатин дорожче, бавовна дешевше).

До слова, саме серед вовняних ковдр нам вдалося знайти полотно гігантських розмірів 220 на 240 сантиметрів. Ще більшого,як стверджують продавці, в Україні не знайдеш. Але « гігант » є не в кожному магазині - незважаючи на досить гуманну ціну (400 гривень), попит на таку ковдру є низьким.

Ковдри з бамбука

є набагато кращим, ніж інші. Крім того, вони взимку дуже теплі, тому чудово подойдут для тих людей, які бояться холоду. І ціна таких ковдр є невисока.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ