Головна : Новини

Феномен в індустрії моди

, 12:22
0 361

Аналізуючи життя будь середньостатистичної людини можна прийти до висновку, чтпро вона більш творча, ніж "прожігательная". Будь-яка людина в своєму житті робить безліч справ, які так чи інакше можна назвати творчістю. Тим не менш, одному дано самому домагатися приголомшуючого успіху, використовуючи свої задатки і наполеглива праця, іншому для більш-менш успішних рішень потрібно, що називається, стусан під зад, а третьему не допоможе навіть це. Знову-таки аналізуючи життя відомих світу всього, часто виходить, що у своєму житті до слави і популярності, вони були практично ніким - офіціантами, прибиральниками, різноробочими і т.д. Користуючись щасливим випадком і своєю завзятістю вони змогли досягти висот, на які всі інші можуть дивитися тільки з заздрістю. Так булоі у випадку, коли згадується одна найбільш відомих у світі супер моделей -. Інетерсние факти з життя королеви модельного бізнесу (як її ще іноді називають), а також інших колишніх і нинішніх моделей можна дізнатися на спеціалізованому сайті www.showtopmodel.ru.

Ранній період життя

Народилася майбутня звїзда подіумів і одна з кращих моделей 1990-их років (а за деякими твердженнями і зовсім всіх часів) в маленькому і нічим не примітному (крім, звичайно ж сусідства з Ніагарським водоспадом) канадському містечку Сент-Кетерінс в провінції Онтаріо. Як це часто буває в подібних випадках, життя в такому містечку залишала молоді, а особливо дівчатам,досить мало перспектив на хороше в фінансовому плані майбутнє. Батьки також не могли похвалитися більш-менш хорошим станом: батько працював на автозаводі, а мати була домогосподаркою, цілком присвятила себе дочки. Лінда була пізньою і дуже довгоочікуваною дитиною в сім'ї, а тому зовсім не дивно, що батьки намагалися ні в чому їй не відмовляти, навіть на шкоду собі. Отже, дівчинка росла знаючи, що в неї буде все, що вона захоче (часто її мати доношувала стерті туфлі, купуючи при цьому дочки щось новеньке). Дивлячись на неї в дитинстві і юності важко було б припустити, що перед вами стоїть майбутня супер модель. Висока, худорлява з великим розміром ноги вона навряд чи помишляла про подіумі, якби не її мати, яка точно знала, ким повинна стати її дочка. З малих років вона водила дочку за різними кастингам, що дало певні результати - до 15 років Лінда змогла виграти місцевий конкурс краси « Міс Ніагара » і отримала можливість посотруднічать з найвідомішим модельним агентством « Еліт & raquo ;. Так почалася історія цієї відомої і унікальною топ моделі, яка навіть сьогодні у свої 50! років не втомлюється вражати публіку.

Історія модельного бізнесу

Лінда, як виявилося, володіла неабияким талантом і завзятістю. Багато критиків відзначали її феноменальну здатність до перевтілення в об'єктиві камери, за що її часто називали « хамелеоном » і « феноменом & raquo ;. За свою активну кар'єру моделі вона встигла взяти участь у багатьох показах і рекламних кампаніях провідних брендів в модній індустрії. Серед тих, хто співпрацював з Євангелістою значаться такі імениті бренди, як Yves Saint Laurent, Guy Laroche, Calvin Klein, Versace, Chanel, Ralph Lauren, Chloе і багато інших. Лінда відома ще й тим, що вона є однією з перших моделей в світі, якій стали пропонувати нечувано великі гонорари, часто навіть за одне поява на заході.

Особисте життя зірки

У своєму особистому житті Євангеліста була не менш різноманітною, ніжна подіумі. Їй приписують багато романи з найвідомішими чоловіками світу: Джеральдом Марі - главою європейського підрозділу « Еліт » (До речі, вони навіть встигли пожити 6 років, як чоловік і дружина в офіційному шлюбі), Фаб'єн Бартез - екс голкіпером збірної Франції з футболу, Франсуа-Анрі Піно - спадкоємцем модельної імперії Франсуа Піно і посумісництвом батьком її єдиного сина Августина. Незважаючи на те, що Франсуа-Анрі втік від неї відразу ж після звістки про вагітність і сьогодні є чоловіком мексиканської актриси Сальми Хайек, пані Євангеліста зовсім не сумує з цього приводу. Вона все так само веде активне життя, знімаючись в рекламі і приділяючи час вихованню синочка.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ