здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вплив мінеральних вод на організм людини

Вересень 02 2015

Вживання мінеральних вод здійснює широке і складне вплив на людський організм. Воно залежить від впливу безпосередньо води, розчиненних в ній речовин, а також від порядку (методики) самого вживання. Хімічний склад води і методика застосування її мають, звичайно, вирішальне значення. Інакше не було б ніякої різниці у впливі на організм мінеральною та звичайною прісної води.

Сказане про водний обмін людського організму має дуже важливое значення для розуміння сутності впливу на організм вживання мінеральних вод, а також для розумної побудови порядку і правил (методики) застосування цих вод з лікувальною метою.

При пиття мінеральних вод вирішальне значення має їх хімічний склад. , Однак, слід категорично відмовитися від досить поширеннютраненного, але глибоко помилкового уявлення, що мінеральна вода вводиться в людський організм, як у якусь реторту, в якій відбуваються тільки прості хімічні реакції, що протікають за участю речовин, розчинених у мінеральній воді. Насправді це зовсім не так! Зрештою, справа зводиться не до простих хімічних реакціям, а до складної і різноманітної біологічної реакції цілісного людського організму на введення мінеральної води.

Що собою являють іони?

Активно діючим початком мінеральних вод є іони - електрично заряджені частинки. Різні іони можуть викликати різні реакції людського организма. Правда, не виключена можливість виникнення однієї і тієї ж реакції під впливом різних іонів. Так, іони натрію сприяють затримці води в організмі, а іони кальцію, навпаки, сприяють виведенню води з сечею. Під впливом іонів кальцію зменшуються запальні явища, підвищується згортання крові, збільшується кількістьбілих кров'яних кульок, більш інтенсивно йде зростання кісткової тканини. Іони магнію також збільшують втрати організмом води і викликають розширення судин. Деякі з іонів, що містяться в мінеральних водах, як, наприклад, іони двовалентного заліза, а також міді, марганцю, цинку та інших металів, відіграють роль каталізаторів, тобто речовин, увеличивачих швидкість хімічних реакцій. Вживання деяких мінеральних вод збільшує швидкість просування їжі зі шлунка в дванадцятипалу кишку, інші мають послаблюючу дію, а деякі посилюють жовчовиділення і жовчовиділення.

Під впливом деяких мінеральних вод в крові зменшується кількість білірубіна, основного барвника (пігменту) жовчі, в тих, звичайно, випадках, коли воно міститься в надлишку. Під впливом інших мінеральних вод посилюється виділення з сечею азотистих речовин і сечової кислоти, тобто тих « шлаків ».

Мінеральні води сприятливо впливають і на вуглеводний обмін, зокрема ухворих на цукровий діабет - захворюванням, в основі якого лежить порушення засвоєння організмом цукрів.

Дослідами на тваринах доведено, що під впливом мінеральних вод організм легше переносить шкідливий вплив деяких бактеріальних отрут. Це дає підставу вважати, що мінеральні води підвищують опірність прорганизме.

← Видалення папілом лазером... Психологічна підтримка  
Переглядів: 534
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен