Головна : Новини

Особливості кредитування під заставу автомобіля

, 13:54
0 355

Людина - це одне з найбільш розвинених істот на планеті, якщо судити по тому, як він змінюється сам і змінює світ навколо себе, на догоду своїм бажанням і потребам. Закономірно те, що чим вище цей самий рівень розвитку, тим більше благ і досягнень цивілізації стають доступними величезним масам населення. Причому, не тільки доступними, але і цілком логічно затребуваними, оскільки, впроваджуючи щось для підвищення своего комфорту, людина вже практично не може без цього обходитися, як у побуті, так і в професійній діяльності. Тут досить доречною є відома фраза "до хорошого швидко звикаєш".

Так чи інакше, але всі ці сучасні гаджети та інші блага цивілізації не є манною небесною, яка просто взяла і звалилася на голови суспільству. Все матеріальне в цьому світі має свою вартість, оскільки кимось проводиться з метою отримання економічно доцільною (це як мінімум) прибутку. Це об'єктивні економічні процеси, від яких нікуди не дінешся, як би цього не хотілося, а значить за все доводиться платити. Очевидно, що в умовахях, коли сучасному середньостатистичній людині потрібно досить багато речей, грошей на це також необхідно досить багато, іноді навіть занадто багато по відношенню до поточних доходів. Це означає, що, якщо питання покупки не терпить зволікань, значить необхідно шукати шляхи залучення сторонніх інвестицій, ну а якщо говорити простою человеческім мовою - позичати гроші у друзів або родичів, або брати кредит. Яка з цих двох бід гірше відповісти складно. З одного боку, банки і різні кредитні організації мають не зовсім позитивну репутацію в суспільстві, а з іншого - брати гроші у родичів, які можуть потім вимагати їх назад в будь-який момент деколи гірше нікуди. Підвсякому разі, позичаючи гроші за договором точно знаєш скільки і коли віддавати, але і тут вас можуть чекати певні неприємні сюрпризи. Величезна кількість організацій, що кредитують при оформленні кредиту, особливо на великі суми, вимагає пристойний пакет документів, який підтверджує фінансову стабільність позичальника, а це тягне за собоювтрату часу (якщо взагалі ці документи можна оформити офіційно). Реальним виходом в подібній ситуації може стати послуга кредитування під заставу авто.

Як діє послуга автокредиту?

Нічого особливо складного в цій послузі немає, проте певні особливості, що відрізняють її від типового кредитованія все-таки, існують:

  1. По-перше, тут в обов'язковому порядку діє функція застави, в якості якого виступає або сам транспортний засіб, або його технічний паспорт. У звичному кредитуванні подібний хід застосовується при видачі досить великих кредитних сум;
  2. По-друге, після отримання кредиту ви можее спокійно виїхати на своєму автомобілі. Природно, в цьому випадку оригінал паспорта на авто (ПТС) залишається в заставі в ломбарді;
  3. По-третє, сума автокредиту залежить від самого застави. Наприклад, при залишенні в якості застави ПТС ви зможете розраховувати на суму в 25-50% від вартості авто, а якщо в ломбарді залишиться ваш автомобіль, то зумма кредиту може зрости до 90% від його вартості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ