здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Гроші під заставу автомобіля

Вересень 06 2015

Чи багато людині потрібно для щастя? Якщо вірити відомому прислів'ї і просто поміркувати над тими речами, які дСправді важливі в нашому житті, то виявиться, що не так вже й багато. Але на практиці, живучи у світі, який постійно змінюється і вдосконалюється, в якому щодня з'являються нові технології та засоби, які несуть їх в маси, виявляється, що більшості з нас потрібно досить багато всього. Повний перелік різних гаджетів, дрібних і великих,які дають нам розуміння того, що ми йдемо в ногу з часом і нічим не гірше інших членів суспільства (особливо, друзів і сусідів), досить великий. Це звичайно ж зажадає від нас з вами напружитися і накопичити досить пристойну суму грошей, а зробити це швидко вийде навряд чи, враховуючи рівень доходів середньостатистичного жителя нашеї країни. Що ж робити якщо гроші потрібні вже зараз, де їх узяти? Або навіть ось так: "Що робити якщо гроші потрібні і є автомобіль?" Відповідь напрошується досить логічним - вам пряма дорога в автоломбард "Шереметьєвський". ви зможете отримати на вигідних умовах кредит і виїхати геть на власному ж автомобілі. Погодьтеся, картина довольале нереальна, враховуючи специфіку роботи різних кредитних, у тому числі і банківських, установ. Тим не менше це факт і ось як це працює.

Що таке автоломбард?

"Шереметьєвський", так само як і будь-який інший автоломбард, являє собою якийсь гібрид (кажучи мовою біології) звичного банку і не менеї звичного ломбарду. Від першого йому дісталися офіційні умови складання кредитного договору, типові процентні ставки і терміни погашення кредиту. Від ломбарду ж йому дісталася необхідність надання заставного майна і оцінка його вартості, на підставі чого визначається можлива сума кредиту.

Варіанти кредитування

У роботі автоломбардів можливо два основні варіанти вибору схеми кредитування, які безпосередньо визначають підсумкову суму кредиту:

  1. Кредитування під заставу ПТС (техпаспорт автомобіля) . У цьому випадку, після проведення оцінки вартості транспортного засобу, позичальник зможе розраховуватина кредит у розмірі до 50% від визначеної оціночної вартості свого автомобіля. Природно, техпаспорт доведеться залишити в якості застави в автоломбарді і тим більше природно, що це буде не копія (нехай навіть нотаріально завірена), а оригінал. Після цього, ви з договором і грошима на руках, у власному автомобілі можете їхати. Тутвже, як мовиться, до першого поста ДАІ, якому доведеться пояснювати відсутність техпаспорта.
  2. Кредитування під заставу автомобіля . У цьому випадку заставним майном, наданим автоломбарду буде сам автомобіль, який поміщається на стоянку до моменту погашення кредитних зобов'язань. Такий варіант позволяет збільшити максимальної можливий розмір кредиту до 80-90% від оціночної вартості автомобіля.

Переваги автокредитів

У кожній справі є свої як негативні, так і позитивні моменти. У випадку з автокредитом останнім явно більше, причому істотно:

  1. по-перше, доступність, поскОльку подібна процедура не вимагає звичної для банку біганини за комплектом різних довідок про доходи та інших документів для кредиту;
  2. по-друге, швидкість оформлення. Весь комплекс робіт з оцінки вартості, страхуванню і складання договору займає не більше 1:00 роботи;
  3. по-третє, гнучкість кредитних умов, як в планітермінів (від 1 місяця до 2 років), так і в плані розмірів кредиту.

← Особливості кредитування... Наркомани лікуються... 
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен