здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Малоінвазивні операції на хребті

Вересень 08 2015

Сперечатися про те, який орган або система в організмі відіграє роль, якщо не безглуздо, то хоча-б не коректно. Справа в тому, що кожна клітина організму, не кажучи вже про органах і системах, виконує свою функцію і перебільшувати або применшувати її роль неправильно. Тим не менш, будь-яка складна система повинна управлятися якимось керуючим органом (в даному випадку таким є головний мозок), який буде реагіровать на зовнішні і внутрішні збудники, віддаючи конкретні завдання всім системам. У будь-якому складному технічному механізмі, центральний контролер управляє всіма процесами на підставі показань датчиків - чутливих елементів, що реагують на зміну умов. У людському організмі роль таких датчиків виконують нервові волокна (нейрони), Які доходять до кожної клітини і передають сигнал від неї на головну нервову магістраль і колектор - спинний мозок. Саме завдяки такій схемі, спинний мозок має міцний зв'язок з усіма органами і системами організму. Це в свою чергу означає, що проблеми хребта можуть автоматично стати проблемами інших органів і систем. Це в сучассних умовах не така вже й рідкість. Згадайте, який спосіб життя веде сучасна людина і відразу стає ясно, як це впливає на хребет, а потім і на весь організм. Щоб уявити собі це слід розуміти, що хребет, крім нервової системи, є ще й ключовою частиною опорно-рухового апарату,   а значить, крім контрольно-вимірювальної функції, несе ще й фізичне навантаження. Це, звичайно ж, дуже важливо для функціонування організму, але недолік або надлишок фізичних навантажень, їх монотонність порушують структуру і стан хребта, приводячи до розвитку серйозних захворювань і патологій (переломи, грижі, протрузії, остеохондроз, радикуліт, сколиоз та інші). Лікування більшості з цих захворювань переважно вести терапевтичними методами, але якщо перебіг захворювання призводить до необхідності вжиття термінових заходів, то доводиться використовувати оперативне втручання. Через особливу важливість об'єкта операції, використовуються, так звані, малоінвазивні методи, які дозволяють значительно скоротити травматичні ушкодження тканин і період реабілітації. Застосовуються методи малоінвазивної хірургії, найчастіше для вирішення проблеми защемлення нерва (декомпресійна операція) і відрізняються, залежно від природи защемлення (тобто, залежно від конкретного захворювання). При міжхребцевої грижі (защемлення нервових корінцівчастиною міжхребцевого диска) застосовують один з п'яти основних способів.

:

  • ендоскопічна дискектомія (мікрохірургічним інструментом видаляється надмірна частина ядра диска);
  • лазерна вапорізація (надлишок ядра диска випалюється лазером);
  • нуклеопластіка (метод схожий з ендоскопічним, за винятком того, що замість ендоскопа використовується порожниста голка з електродом. Останній створює розряд, який призводить до плавлення надлишку ядра);
  • хемонуклеоліз (також застосовується введення порожнистої голки, алезамість електрода в порожнину ядра вводиться разжижающее речовина, яка призводить до скорочення його обсягу);
  • спіральна нуклеотомія (аналогічний двом попереднім, тільки через голку вводиться обертальна спіраль).

При стенозі хребтового каналу використовують:

  • мікроламінектомію (часткове видалення дуги хребця);
  • мікрофорамінотомію (схожий метод з попереднім, але застосовуваний в шийному відділі хребта);
  • установка спеціальних скоб (X-STOP).

Прикомпресійних переломах хребців використовуються методи вертебропластики і кіфопластікі.

← Гірки для вітальні Чому варто купити кросівки... 
Переглядів: 313
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен