Головна : Новини

Лікування раку простати

, 07:58
0 315

Дуже навіть важливим і дуже актуальним саме на сьогоднішній день є просте питання про. Рішення про якісне лікування принимается безпосередньо виходячи з усього віку пацієнта. Якщо навіть чоловікові 65 і більше років то рак просто не виходить за всі межі передміхурової унікальною залози, і приймати великі   заходи немає просто сенсу. На важкий сьогоднішній день смертність саме в цьому віці також досить висока і також не від самого раку простати.

Якщо сучасний процес вийшов за всі межі передміхурової залози, то простому пацієнтові без якісного лікування залишається жити саме не більше трьох коротких років. Всі унікальні і відомі на даний момент сучасні методи лікування можна добре уявити наступним чином:

  • Таргетная сучасна терапія і качественной хіміотерапія;
  • Гормональна сучасна терапія;
  • Брахітерапія, і всі променеві якісні методики;
  • Хірургічні сучасні втручання;
  • Зараз саме лікування раку унікальною передміхурової   залози є максимально безболісним.

таргетними лікування і якісна хіміотерапия

Дія всіх лікарських речовин безпосередньо спрямована на гальмування всього зростання ракових клітин. Але вся дія цього просто недостатньо специфічна, тому завжди зачіпає всі здорові клітини і завдає шкоди вашому організму.

Як унікальну альтернативу простийхіміотерапії вчені добре розробили таргетними лікування такої пухлини. У даному саме унікальному випадку всі ракові клітини завжди піддаються атаці всіх високоспецифічних моноклінальних антитіл. Така проста практика дозволяє також звести весь побічний ефект до мінімуму і просто дуже значно полегшує все лікування раку болючою предстательной залози.

Гормони

Використання такого певного набору якісних гормонів дозволяє завжди зупинити або дуже серйозно уповільнити все ділення ракових клітин. Цей унікальний вид лікування найчастіше застосовується в якості саме супроводу до хірургічного або навіть променевої терапії, але можетт також використовуватися і просто самостійно.

Променеві методи

Вплив рентгенівським та іншими усіма радіоактивними випромінюваннями безпосередньо завжди викликало велике побоювання всіх пацієнтів і безліч їх побічних явищ. Це завжди пов'язано з тим, що саме при великих метастазах завжди доводиться підВергал опроміненню не тільки всю пухлину, але й усі навколишні тканини і всі органи. У разі такої пухлини, локалізованої безпосередньо в простаті, така унікальна методика менш навіть небезпечна, але також не доцільна.
У простій сучасній медицині завжди розроблені менш ризиковані унікальні методи лікування:

Брахітерапія

Вона передбачає введення саме через пряму кишку якісної спеціальної голки, через яку безпосередньо в простату буде добре введений простий ізотоп йоду. Локалізація унікальною ін'єкції обчислюється абсолютно точно. Дія всього радіоактивної речовини просто поширюється   на ракові клітки, не нанося системою ніякої шкоди, як навіть у разі опромінення усім старим методикам.

УЗ-терапія

Це безпосередньо точкове і унікальне вплив ультразвуком на всі пухлинні клітини. Доведено, також, що всі ракові клітини просто повністю руйнуються під дією всіх високих частот.

Висновки

Сучасні всі способи лікування безпосередньо істотно зменшують великий ризик виникнення всіх побічних ефектів, а також їх ефективність, навпаки, стає все більш високою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ