Головна : Новини

Які види штор виділяють?

, 07:29
0 681

Всі види штор нелегко назвати. Мова складається не в кількості, а в тому, що для багатьох видів характерні свої переваги провод іншими. Вибрати відповідні за кроєм і стію, а також купити простіше простого.

Варіант класичного характеру

Такі види штор є найбільш поширені, які мають 2 однакові смуги. Вони розташовані вертикально, а часто бувають підвішені до карниза усіма можливими способами. У сучасномувиконанні крім полотнищ часто присутній один відріз повітряної тканини, який завершує повний образ і фільтрує відмінний світло сонця. Фіранки бувають:

  • Складними;
  • Простими;
  • Ті, які мають різні аксесуари або ж перебувають без них;
  • Прямими;
  • Вільними;
  • Діагональні;
  • Округлие.

Японські штори

Такого виду штори є особливі за характером будовою і навіть увазі зовні незвичайної системи, яка складається з панелей, що є обтягнуті тканиною. Декоративні доріжки завжди приєднують до напрямних, тому що по них можна рухатися в певній площині. Также такі штори часто бувають використані не для декорованих вікон, а для того, щоб тонувати кімнати, а також для того, щоб оформити дверний проріз.

Французькі фіранки

Вони являють цілісне тканинне полотнище, яке збирають в однакові складки з використанням більшої кількості Вертикальних стрічок. Як результат все горизонтальні збірки утворюють вузькі фестони вертикально, які потрібні для того, щоб закривати більшу частину вікна. Фіранки зафіксовані в однаковому становищі і мають святковий вигляд. Коли все полотно зібрати, то воно створює красивий ламбрекен.

Австрійські полотнища

Такіштори в розправленому стані являють собою суцільне і рівне полотно, для якого характерні м'які хвилі, що розташовуються по нижньому краю. Під час процесу складання можна побачити дуже м'які складочки. Для великого торжества дані види штор добре служать прикрашені збірками.

Лондонські штори

Ці штори є з широкими складками, які формують поступово. Особливо шикарно вони виглядають, коли використовують тканини з гарним зображенням. Коли змінюється ширина складок, то візерунок починає змінюватися, і це призводить до того, що формується новий вигляд.

Римські штори

Дуже строгий і одновременале сучасний стиль, зазвичай передбачає складання горизонтально. Завдяки тому, що в таких шторах присутні тверді вставочки і утяжелителя, які знаходяться в нижній частині полотна, то конструкція може збиратися без створення будь-яких хвиль або ж рюшів.

Італійські фіранки

Такі штори добре оглядятся на вікнах французького походження або ж на чималій отворі. Вони являють собою штори прямого характеру, а також м'які, які протягают по діагоналі. Місце, де відбувається з'єднання таких фіранок, можуть бути прикрашені розетками або китицями.

Грецькі полотна

Вони є простими і одноцветнимі в відрізи з натуральної тканини, а також прикрашені по низу, зверху або всьому периметру за допомогою профільного або спеціального геометричного малюнка.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ