здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Дитяча неврологія та нейрохірургія

Вересень 27 2015

Дитяча неврологія включає вивчення, діагностику і лікування захворювань нервової системи у новонароджених, детїй і підлітків на базі комплексу. Нервову систему людини формують дві основні складові - центральна нервова система і периферична нервова система.

Нервова система дитини не тільки контролює роботу всього організму, але і відповідає за формування психіки та інтелекту дитини, її поведінкових характерістік. Порушення в роботі нервової системи дитини можуть сильно вплинути на її подальший розвиток, стати причиною важких фізичних і психічних розладів. З іншого боку, нервова система дитини має високу здатність до швидкого відновлення, особливо в ранньому віці, тому, чим раніше буде виявлено захворювання, тим більш результатівность буде лікування. Сучасна дитяча неврологія знаходиться в невпинному пошуку і впровадженні методів раннього виявлення перинатальних уражень нервової системи.

Невролог або невропатолог, яка різниця?

Насправді, різниці немає. Багато хто задається цим питанням. Справа в тому, що "невролог" - це сучаснийий термін, а "невропатолог" - застарілий. Незважаючи на те, що його прийнято вважати помилковим, останній трапляється у багатьох виданнях. Помилковість терміну "невропатолог" полягає в тому, що лікар невропатолог не лікує патології, якщо вони не є причиною неврологічного розладу. Це і було причиною зміни в 1980 році назви спеціальності"невропатолог" на "невролог".

Дитяча неврологія, як одна з головних галузей педіатрії

Дитяча неврологія є однією з найскладніших галузей педіатрії, і вимагає від невролога глибоких знань не тільки в області неврології та нейрохірургії дитячого віку, але також і в сфері дитячої ортопедії, психологіі, ендокринології та багатьох інших галузей медицини. Тільки такий комплексний багаж знань може забезпечити чітке розуміння механізму розвитку неврологічної патології у дитини і точний підхід до підбору методу лікування захворювання нервової системи та його ускладнень.

Які бувають діагностичні метопріятія?

В залежності від типу захворювання і його складності, можуть бути призначені наступні діагностичні заходи, як:

  1. Рентгенографія черепа (краніографія) і хребта (спондилографія);
  2. Люмбальная пункція (одержання цереброспінальної рідини та її аналіз);
  3. Комп'ютерна томографія (КТ), яка дає можлиність отримати чіткі зображення структур головного і спинного мозку;
  4. Позитронно-емісійна томографія / комп'ютерна томографія (ПЕТ / КТ) - візуалізація патологій нервової системи. Цей метод дозволяє також виявляти злоякісні новоутворення нервової системи ще на етапі їх зародження і багато інших.

Чим повинно бить оснащено дитяче відділення нейрохірургії?

Крім того, кожне відділення дитячої нейрохірургії оснащене й інший передовою технікою, яка дозволяє швидко і ефективно проводити хірургічне лікування захворювань нервової системи. Це та ендоскопічні прилади для точної візуалізації структур мозку, органів і ззасудять, нейрохірургічні мікроскопи максимального збільшення, хірургічний навігатор дигитальной типу і багато іншого. Таке прогресивне технічне забезпечення, кероване висококваліфікованими фахівцями відділення, дає можливість лікувати складні захворювання нервової системи дитини з гарантією максимально позитивного результату.

← Які види штор виділяють? Які результати можна... 
Переглядів: 276
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен