Головна : Новини

Секрет поверхневого дихання

, 04:05
0 329

Для того щоб сяяти красою і мати зовнішню привабливість і патенти, спочатку потрібно мати крепкое здоров'я. На щастя, сьогодні вести здоровий спосіб життя стало модно, через що величезна кількість молодих людей і дівчат з головою кинулися в оздоровлення, не замислюючись про те, що підходити до цього потрібно більш відповідально. Якщо ви вирішили примкнути до чисельності спадкоємців здорового способу життя, то вам в першу чергу потрібно провестиі ретельний аналіз факторів, які впливають на самопочуття. Але, не варто очікувати миттєвого оздоровчого. Як правило, домогтися позитивного результату можуть тільки люди, які дійсно його хочуть.

Дихання - це процес, від якого залежить вся робота органів людського організму. Дихання може бить різним: рівномірно, часто, розслаблено або прискорено. І, що найцікавіше, незважаючи на всю важливість дихання для здоров'я нашого організму, навряд чи хто-небудь з нас звертає на нього увагу. На думку більшості з нас, якщо дихання - це природний процес, то і контролювати його не слід. І в цьому полягає серйозна помилка.

А між тим, на думку фахівців, із допомогою різних дихальних вправ можна контролювати роботу всіх систем і органів і навіть позбавиться від багатьох хронічних захворювань. Зараз у світі є велика кількість певних установ, де вчать правильному диханню. Одні фахівці говорять, що користь приноситиглибоке дихання, Інші стверджують, що поверхневе дихання діє на організм набагато краще. Так чи інакше, але всі вони по-своєму праві. Справа в тому, що кожна методика дихання має свої переваги.

Глибоке дихання – недоліки

Якщо спиратися на роботу Бутейка, то глибоке дихання може бть джерелом деяких хвороб. Якщо дихання буде занадто глибоким, то легені можуть перенасититься кісним, що може стати причиною порушення функцій деяких систем і органів. Зокрема, перенасичення кісним може негативно впливати на багато процесів. У таких випадках організм буде вимушеною включити свій захисний механізм, в результатічого негативні наслідки не змусять довго чекати.

У чому суть дихання по Бутейко?

, його метод для дихальної гімнастики в основі має на увазі принцип достатності. Нормою прийнято вважати, коли в процесі дихання бере участь не тільки кисень, але і вуглекислий газ. Надлишок або недолік вдо того чи іншого компонента дихання призведе до порушення деяких процесів в організмі.

Газообмін зберігається тільки при поверхневому подих, бо легкі отримують всі необхідні речовини в достатку. Якщо регулярно використовувати методику Бутейко, то можна домогтися повноцінної участі вуглекислого газу в процесі дихання, а, слідовательно, і в обміні речовини.

Незважаючи на ті, що вуглекислий газ вважається і досить шкідливих, він потрібен для правильної роботи всієї системи організму. У свою чергу, надлишок вуглекислого газу так само може відобразиться і досить негативно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ