Головна : Новини

Важлива інформація про "Самоздраве" - тренажері для дихання

, 23:34
0 335

Під час дефіциту вуглекислого газу начінают звужуються судини - тоді відбувається процес порушення кровопостачання органів, а також зростає артеріальний тиск. Крім того, збільшується навантаження безпосередньо на серце, що заподіює до появи гіпертонічної хвороби, ішемії (нестачі кровопостачання) серця, стенокардії та багато інших. Ці проблеми успішно вирішуються на апараті який можна на офіційному сайті.

« Самоздрав » тільки для індивідуального використання або їм можна користуватися всією родиною?

Ви можете використовувати « Самоздрав » навіть всією сім'єю. Тільки після використання потрібно ретельно промити даний прилад водою, і не забудьтее протерти мундштук спиртом.

Чи існує термін придатності у "Самоздрава"?

« Самоздрав » зовсім не потребує заміні, оскільки при кожній новій тренування починає нова певна газова суміш. Простий догляд допоможе забезпечить на багато років використання без зносу будь-яких деталей.

Можнавикористовувати "Самоздрав" гіпотонікам?

Звичайно, що можна. Безпосередньо тренування на "Самоздраве" призводять до того, що у вас виникає незвичайне стану, коли природним чином відбувається нормалізація рівня артеріального тиску.

Що робити після того, як будуть пройдені всі етапи?

Після проходження всіх певних етапів для того, щоб підтримувати показник, який ви напрацювали можна так само продовжувати дихати таким чином: після того, як ви закінчите певний   курс, то можете повернутися на 2 або 3 етап (це як ви побажаєте), навпроти мітки ємності встановити цифру один. Так дихати один раз на 1-2 дні по 20 -30 хв. Або один раз на рік обов'язково проходити всі потрібні етапи, але в прискореному темпі протягом 4-6 місяців.

Положення тіла під час занять на "Самоздраве"

Зверніть важливу увагу на положення тіла під час занять безпосередньо на тренажері « Самоздрав & raquo ;. На протяженіі двох-трьох тижнів почніть займатися в різних положеннях: сидячи безпосередньо за столом, наприклад, або сидячи в кріслі. Не менш важливо, щоб спина знаходилася в прямому положенні, і щоб передня стінка живота могла вільно переміщатися вперед-назад. Важливо і те, щоб ви не відчували ніякої напруги безпосередньо в шийному відділі позвоночніка. Під час захворюваннях легенів обов'язково займайте положення лежачи-напівлежачи.

Дихання після того, як Ви зробили прийом ліків

Якщо ж Ви приймаєте ліки, то пам'ятайте, що їх необхідно приймати в такому режимі, який був написаний безпосередньо лікарем, а дихання як зазвичай повинно осуществляться за загальною схемою - ввечері, бажано за двадцять хвилин до того, як Ви лягайте спати.

Яким чином приймати ліки, коли ви   здійснюєте тренування дихання на індивідуальному тренажері-ингаляторе?

Ліки потрібно приймати строго, щоб цей прийом відповідав призначень вашого врача, також як і унікальні фізіопроцедури або ж масаж. Дихальні вправи добре поєднуватимуться з усіма видами лікування, це стосується і психотерапії, а також голкорефлексотерапії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ