Головна : Новини

Різноманітність постільної білизни

, 11:17
0 349

У житті людини є місце для багатьох більш і менш важливих речей. Немає сумніву, що сон - це одне з важнейшіх властивостей і речей у житті людини. Власне кажучи, він є життєвизначальних властивістю або точніше сказати механізмом, що дозволяє нашому організму регулярно відновлювати свій енергетичний потенціал. Природно, якість сну, а разом з ним і якість відновлення організму, пропорційно залежить від того, в яких умовах миспимо. Тут звичайно ж все відразу ж заговорять про сучасних ламельних ліжках і обов'язковому їх атрибуті - ортопедичному матраці, що дозволяє підтримувати правильне положення хребта під час сну. Все це звичайно так і необхідно, але при цьому забувається один незначний на перший погляд, але насправді дуже важливий аксесуар, точніше комплект аксесуарів, -.

Що таке постільну білизну?

Як вже було сказано вище, говорячи про терміні "постільна білизна" слід сприймати його, як комплект аксесуарів, які використовуються в ролі своєрідних чохлів для ліжку. Говорячи ж про ліжку, слід також сприймати її, як своєрідний комплект принадлежность, в який входить ліжко з матрацом, ковдру і подушки. Відповідно, комплект постільної білизни буде включати в себе простирадло або наматрацник (накриває ліжко або матрац), підодіяльник (чохол для ковдри) і наволочки (чохли для подушок).

Яким буває постільна білизна?

Враховуючи те, наскольько багатим є вибір постільної білизни в будь-якій торговельній мережі світу, закономірно виникає необхідність певної класифікації цієї продукції, яка потім істотно спрощує процес вибору відповідного комплекту. Найбільш типовими класифікаційними характеристиками білизни є типорозмір, щільність і матеріал.

Типорозмірипостільної білизни

Це критерій, який визначає геометричні розміри комплекту. Як правило, вони є стандартизованими, і крояться під певні розміри ліжок, ковдр та подушок. Найбільш поширеною класифікацією за даним критерієм є поділ постільної білизни на наступні типи:

  1. односпальне;
  2. полуторное;
  3. двуспальное.

Щільність тканин для постільної білизни

Будь-яка тканина при її детальному огляді є сукупністю ниток, переплетених особливим чином, щоб тримати форму і структуру. У процесі плетіння, нитки можуть бути більш-менш тіснийпро переплетені, тобто будуть мати різну щільність схрещування ниток. Цей показник безпосередньо впливає на практичність і довговічність білизни. На практиці виділяють шість типів тканин по щільності, від низького (в діапазоні 20 ... 30 ниток на квадратний сантиметр, що характерно для батистової білизни) до дуже високого (приблизно 130 ... 280 ниток на квадратний сантиметр в білизні з перкаль).

Матеріал

Це вид тканини, який застосовується для пошиття білизни. При виборі того чи іншого виду тканини, роль грають її властивості: щільність, еластичність, теплопровідність, гідрофільність, міцність, довговічність. Ну і звичайно ж від виду тканини залежать наші тактильні ощущені я. Найчастіше для пошиття якісної білизни використовують такі натуральні матеріали, як бавовна, льон, шовк.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ