Головна : Новини

Тканини для постільної білизни

, 10:37
0 445

Головними принципами в підборі тканин для виробництва постільної білизни є - натуральна природнаструктура, першокласна вироблення і нинішній дизайн. Найбільшою популярністю в наш час користуються: ситець, бязь, креп і сатин. Звичайні та прості речовини для постільної білизни - льон, шовк і бавовна. Ще у сімдесятих роках творці починали експлуатувати синтетичні матерії. Але, незважаючи на те, що вони набагато практичніше, їх зручно, а также просто прати й прасувати, для сплячої людини вони надають великий дискомфорт. В останні час дуже модним стало виготовлення білизни з матеріалів, які раніше вважалися невідповідними для ліжку - тюлю, парчі і газу. До способів плетіння тканини відносять - сатин, батист, бязь і ситець. Також відрізняють по різновиди тканини (бавовна, шовк, льон іін.) і по самій формі плетіння.

Що собою являє батист?

Батист - це унікальне рідкісне переплетенням ниток, яке характеризується як легке, прозоре і досить міцне речовина. Єдиний його недолік - це невисока носкість. Через 40-70 прань нитки будуть збиратися в пральній машинке, а в тканини почнуть утворюватися просвіти, крізь які буде видно нитяну основу полотна.

Ситець

Ситець - являє собою дуже товсту нитку, і дуже рідкісне плетіння.

Бязь

Бязь - часте плетіння товстою ниткою, також слід зазначити, що бязь классифіціруют декількома підрозділами. Бязь - дуже практичний матеріал, який не вимагає специфічного догляду. Тканина набагато міцніше, ніж батист, але і не блищить, як сатин. &Nbsp; Випускають бязь сувору (необроблені), набивну і гладко фарбовану. Зазвичай білену бязь називають полотном. В давнину бязь привозили з Азії. А в інших країнах вона з'явитьсяась, вже в шістнадцятому столітті і експлуатувалася як підкладку для каптанів, опаш, і інший верхнього одягу. З блекотою бязі шили солдатське нижню білизну, так як вона була набагато дешевше, ніж міткаль. Якщо ж бязь була гладкокрашеная, то її використовували для підкладки пальтових і костюмних тканин, а набивні - для дитячих і жіночих легеньких сарафанчіков. Також потрібно відзначити такі властивості бязі, як: легкість, екологічна чистота, здатність на тривалий час зберігати яскравість малюнка, гігієнічність.

Сатин

Сатин - дуже тісна плетіння, кручена тонка нитка, легка тканина, на сьогоднішній день вважається елітним матеріалом. Вже давно помітили,що чим більше нитка, закручена тим яскравіше її блиск. Так і з часом, з'явився глянець - сатин, що нагадує шовк. &Nbsp; Він набагато дешевший, ніж шовк, але і дорожче, ніж інші тканини з бавовни. Також з нього виготовляють білизну різного дизайну для щоденного застосування.

Фланель

Фланель відносять до чесання хлопку. Фланель - м'яке, що зберігає тепло, приємне на дотик речовина, покрито легким пушком. Дуже підходить для періоду, коли ще не розпочався опалювальний сезон. Головний і єдиний недолік - якщо часто використовувати може почати "скочуватися".

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ