Головна : Новини

«Новий Декор» для вашого будинку

, 10:38
0 347

« Досконалості немає межі » - Цю фразу знає практично кожна людина і ще більше вона знайома (тобто не з чуток, а в результаті реальної практики)тим, хто що-небудь робив і вдосконалив. Все це відбувається завдяки особливій будові психіки людини, його нервової системи, які привертають до активної творчості та самовдосконалення. Подібна тенденція проглядається у всьому, до чого прикладає свою руку людина, від себе особисто і аж космічних кораблів. Тим не менш, високітехнології ми чіпати не будемо, бо розповідь в даному випадку буде йти зовсім не про них. У даній статті хотілося б розповісти про те, що не припиняється в будь-якому будинку практично ніколи - про дизайн інтер'єру. А також, хотілося б більш детально розповісти, як може вам у цьому допомогти.

Роль штор в інтер'єрі

Інтер'єр будь-якого будинку - це поняття комплексне, в якому увагу слід приділити кожній дрібниці, тим більше, якщо мова йде про такий вкрай важливому його елементі, як вікно. З чисто технічної, функціональної точки зору, вікно є джерелом природного освітлення приміщення , а також інструментом для періодичної або постійної природноївентиляції. Але ж людське єство таке, що воно просто не може враховувати лише одну грань, одну точку зору. І якщо вікно є частиною інтер'єру, то воно також закономірно підлягає декоруванню, як і стеля, стіни, двері і т.д. Сьогодні одним з головних елементів   в процесі декорування вікон є штори. Це розсувні (ценайбільш традиційний варіант, хоч і не принципове чинності безлічі інших існуючих способів трансформації штор) віконні завіси, функціонально-декоративного типу. Їх функціональна роль зводиться до регулювання світлового потоку крізь вікно, шляхом розсовування штор. Їх декоративна роль зводиться до організації певної атмосфери в помещения, наповненою почуттям затишку, світловий гармонії, фарб і форм.

Роль « Нового Декору » у вашому інтер'єрі

Компанія « Новий Декор » вже більше десяти років пропонує своїм покупцям на ринку країни високоякісні тюлі, штори, портьєри, а також різноманітну фурнітуру для них (например, люверси, тасьма і т.д.). Географія поставок продукції в нашому магазині досить широка і включає крім вітчизняних виробників, такі популярні напрямки, як Польща, Туреччина та Китай (куди ж без нього). Взагалі, будь-який, хто одного разу став нашим клієнтом, зміг "на своїй шкурі", як кажуть, оцінити всю тонкість затвердження "якісно- Не означає дорого ". Враховуючи солідний досвід роботи в подібній галузі, ми прийшли до виразно оптимальному поєднанню ціни продукції та її якості. У нас ви зможете знайти, переглянути і придбати широку гаму товарів в наступних категоріях:

  • Тюлі;
  • Штори в готовому вигляді;
  • Тканини для тюля і штор (однотонні або портьерние);
  • Супутня фурнітура для штор.

Ще одним явною перевагою для наших покупців можна сміливо вважати формат інтернет-магазину, який дозволяє не тільки кардинально розширити гамму продукції та відповідну інформацію про неї, а й організувати прекрасне взаємодія з клієнтом,особливо в плані оплати та доставки товару.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ