Головна : Новини

Що таке керамограніт?

, 07:55
0 306

Керамограніт є новим матеріалом, який стрімко завойовував популярність у будівництві. Володіє він превосходнимі експлуатаційними характеристиками. Керамограніт здатний витримувати сильні морози, а також спеку екватора. Для нього не страшні різні механічні пошкодження, а також вплив хімічних активних речовин, і при цьому він довговічний і екологічний. можна дізнатися на сайті ktc-remont.com.ua.

Керамограніт вперші з'явився в Італії близько сімдесятих років минулого століття. Керамограніт вдало поєднує в собі властивості 3-х матеріалів, але також і в чому їх перевершив.

На сьогоднішній день можна знайти досить велику кількість штучних матеріалів, які можуть імітувати натуральні. Але керамограніт відрізняється він нихне просто своїм виглядом (як мармур або ж граніт), він схожий на гірські породи за своїм складом. Коли   виробляється греса глина, польовий шпат, окису металів і каолін потрапляють під вплив високого тиску, а також температури, і в результаті чого починається взаємодія на молекулярному рівні. Дані компоненти спекаются, при цьому образуя єдину масу, для формування плити. Подібним чином може, проходить формування і магматичних гірських порід. Але, тільки якщо для того, щоб сформувати гранітний пласт природі необхідно пару мільйонів років, то для створення випалу досить кілька годин. Результат — гарний, міцний і досить недорогий матеріал з необмеженоюсферою застосування: починаючи від виробничих цехів, а також аеропортів до ванних кімнат і офісів.

Застосування керамограніта

Самими показовими властивостями керамограніта сміливо називають його різноманітність фактури і міцність, а також забарвлення. Саме завдяки цьому керамограніт знаходить широке застосуванняе в обробних роботах та будівництві.

Де можна застосовувати керамогранит на сьогоднішній день?

У приватних квартирах або в будинках. Залежно безпосередньо від типу, дану плитку можна   використовувати як статеве або ж стінні покриття майже в будь-якій ділянці вашого будинку: спальні, дитячій, коридорах,кухні, ванній. Облицювання з керамограніта зможе зробити не тільки Ваше приміщення вишуканими, а також затишними, але і значно полегшить щоденний догляд, бо позбавить від   вічних проблем - вуличного пилу і кухонних плям.

З усіх видів кераміки керамограніт вважають найбільш відповідним матеріалом для облицювання сходів. Матіве нековзне покриття може гарантувати безпеку мешканцям будинку, а також їх гостям.

Чи не менше використовують керамограніт і при обробці і будівництві офісних приміщень. Облицювання зроблена з нього виглядатиме більш респектабельно і ефектно, ніж мармурова або ж гранітна. А також хочеться зауважити, що коштує вона набагато менше, І при цьому більш довговічна і менше піддається впливу зовнішніх факторів. Даний матеріал застосовують і для різноманітних зовнішніх робіт (під'їзні доріжки, двори, бордюри).

Велика зносостійкість керамограніта може дозволити застосовувати його навіть у супермаркетах, вокзалах, кінотеатрах, станціях метро, ??аеропортах, спортивних спорудах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ