Головна : Новини

Поради для правильного підбору настільної лампи

, 08:03
0 642

Існує велика кількість різноманітних моделей настільних ламп. Їх можна умовно розділити на дві групи: лампи робітники, які використовують для офісів, а також домашніх кабінетів і декоративні лампи, що несуть тільки лише естетичну функцію. Великий вибір настільних ламп можна знайти за посиланням.

Якщо ж для декоративної лампи найважливішим вважається тільки її зовнішній вигляд, то робоча лампа должно мати спеціальний набір функціональних можливостей.

Пару важливих слів про настільні декоративних лампах

Часом вибір декоративних ламп спрощується тим, що вони є складовою частиною для набору світильників, а також витримані в тому ж самому стилі,   що і всі інші. Тут вибирати абсолютноне доводиться. Але все ж, якщо ви вирішили купувати окремо декоративну лампу, то вам слід пам'ятати ряд важливих принципів.

За своїми розмірами обраний екземпляр змушений поєднуватися з усією іншою меблями, саме в кімнаті. Така лампа не може бути занадто великою, але вона не повинна губитися серед меблів. Декоратівность лампа може володіти абсолютно будь-яким будовою, кольором і формою. Вона може виготовлятися з будь-якого матеріалу. Найголовніше, щоб вона підходила в загальний інтер'єр приміщення. Настільні лампи мають дуже незвичайний вигляд, їх ніжки бувають різних ізгібін і завитки. Прикрашають матеріал абажура абсолютно будь-якими способами, але потрібно, щоб він буввідповідним за візерунку і стилю. Дуже важливо, щоб стоячи на тумбочці, а може бути столі дана лампа повинна створювати затишок, а також комфорт в якому будинку.

А тепер поговоримо де ж потрібно розміщувати настільні лампи?

Для тих ламп, які розташовують біля місць відпочинку, дуже важливо, щоб їх нижня грань абажураперебувала на рівні очей саме сидячої людини. Дане розташування створить досить таки оптимальне освітлення. Для того щоб це зробити, настільна лампа повинна мати настройку. Існують моделі і на гнучкій опорі. Такі лампи більш бажані. Адже, як практика показує, варіант на шарнірі є неміцним і недовговічним. Дляналаштування такої лампи вам потрібно зігнути гнучкий матеріал до необхідного рівня і відрегулювати його.

В ідеалі лампа повинна також володіти утяжеленной частиною (найчастіше це нижня частина). Це рятує її від падінь. Але важливо врахувати, що даний агрегат може коштувати набагато дорожче своїх легенів побратимів. Зверніть огромное увагу і на покриття опори настільної лампи: якщо його зробили з глянсового або ж лакованого металу, то кімната наповниться зовсім непотрібними відблисками. Найкраще, щоб основа була тільки матовою.

Настільна лампа – є досить універсальним приладом, який може виконувати і декорутивні, і практичні функції. Наприклад, це може бути світильник в кабінеті, нічник в дитячій, лампа в спальні. Потрібно тільки визначитися з призначенням, а також підібрати модель по всіх функціональних особливостям.

З усього вищесказаного виберемо найважливіші критерії для підбору настільної лампи:

  • розмір світильника;
  • стилістичні особливості лампи;
  • звертаємо велику увагу на матеріал, з якого виготовлена ??лампа;
  • якісну збірку, а також обробки матеріалів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ