Головна : Новини

Кольорові контактні лінзи для чарівності ваших очей

, 08:10
0 353

Багато хто з нас майже щодня зустрічають людей, в очі якихможна закохатися до божевілля. Звичайно, природною красою і кольором таких очей може похвалитися не кожен. Але наші інноваційні технології досягли таких успіхів, що зараз можливо змінити все: навіть колір очей. Протягом багатьох років вчені працювали над своїми досягненнями і все ж отримали кольорові контактні лінзи, які можуть змінювати колір глаз, починаючи від блакитного і закінчуючи темно-коричневим.

Які кольори контактних лінз ви можете собі придбати?

Сучасно людина, незалежно від статі і віку, може вибрати собі ті лінзи, які їй до душі. На сьогодні існує три різновиди кольорових контактних лінз: відтінкові, косметичні і декоратівние. Кожні з них мають своє призначення і виконують певну функцію. Але всі три різновиди служать більше для естетичної або іміджевої краси очей. Такі лінзи в основному використовують люди, які мають хороший зір, і носять їх для того, щоб на деякий час змінити колір очей.

Особливості відтінкових і косметичнихконтактних лінз

Відтінкові контактні лінзи, на відміну від косметичних, не змінюють колір очей, а лише надають їм певного відтінку. Якщо, наприклад, за допомогою косметичних можна повністю змінити колір, то відтінкові така властивість не мають. До речі, відтінкові лінзи можуть собі дозволити тільки люди зі світлим цВетом очей.

Декоративні контактні лінзи

А ось що стосується декоративних, то їх взагалі купують дуже рідко і для якихось певних цілей. Декоративні лінзи настільки незвичайні, що в повсякденному житті не використовуються. Вони можуть варіювати від червоних і до яскраво-рожевого кольору, нагадуючи очі кішки. Тому такі лінзи найчастіше використовують на карнавальних вечірках, Хеллоуїна і інших балах-маскарадах. Такі лінзи не рекомендується носити більше 2-3 годин, так як вони в основному непрозорі, і можуть доставити проблеми здоровому зору.

Висновки

Звичайно, всі кольорові лінзи прикрашають колір очей, але пам'ятайті, що вони більш затемнені, ніж звичайні. Тому Ваші очі, « одягнені » в такі лінзи, на 20% зменшують проникнення світлових променів. Хоча, лікарі стверджують, що лінзи для здоров'я Вашого зору абсолютно нешкідливі. Але обов'язково перед тим, як купувати собі таку красу, проконсультуйтеся з лікарем і пройдіть офтальмологічне обследований. Тому що у деяких людей може виникнути подразнення, сльозливість або неприйняття лінз.

Якщо Ви мрієте про красиві небесно-блакитні, або, можливо, чарівно-зелені очі, не хвилюйтеся і купуйте собі кольорові лінзи. Якщо Ви будете за ними доглядати і правильно використовувати, то Вашому зору не страшнийале нічого, за те Ваші очі зведуть з розуму кожного. А це принесе Вам тільки море позитивних емоцій. Тому, не соромтеся і даруєте багатьом людям красиві погляди.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ