Головна : Новини

Як обшити старі меблі поролоном своїми руками

, 17:10
0 473

Якщо у Вас немає бажання розлучатися з улюбленою меблями або ви просто вирішили трохи заощадити, то цевідмінний привід для творчості. Для початку видаліть такий неприємний ознака старовини, як скрип. Механізми та деталі ліжок, диванів, крісел потрібно змастити свічним воском.

Можна просто обшити меблі новими тканинами, а можна трохи змінити її вигляд за допомогою поролону. Замовити подібну послугу можна за посиланням.
Вам знадобляться:

 • метрова стрічка;
 • ножиці;
 • молоток;
 • маленький кліщами;
 • шпалерні цвяхи;
 • маркер;
 • клей;
 • двосторонній скотч;
 • меблевий степлер;
 • поролон;
 • оббивна тканина.

Якщо справа стосується стільця, то потрібно зняти оббивну ткань, видалити всі цвяхи і кріплення, весь старий оббивний матеріал. Поролон викроїти строго по контуру сидіння, після чого двостороннім скотчем закріплюємо його до дерев'яній основі сидіння. Потім укладаємо заздалегідь підготовлене ватяну полотно. Воно повинно повністю покривати поролон. Завершуємо роботу меблевою тканиною. Викрійка повинна бути зроблена поконтуру сидіння з припуском на шви до 10 см. Накладаємо на сидінні тканину, перевертаємо і, натягнувши, закріплюємо на серединах кожної зі сторін.

Після потрібно розгладити всі складки і нерівності. Кути тканини можна підрізати, щоб не створити великих заломів. Залишилося тільки закріпити степлером залишилася оббивних тканин. Можна використовувати пробично дужки, а можна застосувати спеціальні цвяхи з декоративними капелюшками. Стілець готовий і майже може почати нове життя. Щоб Ваша робота виглядала ще ефектніше, ошкурьте дерев'яну основу і покрийте морилкою, лаком або емаллю. От і все. Можете насолоджуватися плодами своєї творчості!

Тепер про дивані. Якщо Ви не впевнені у своїх силах, Краще акуратно зніміть стару оббивну тканину і зробіть по ній нову викрійку. Не забувайте про напуски для степлірованія. Огляньте диван, зробіть мірки для поролону. Якщо цього матеріалу взяти з напуском, можна скорегувати форму меблів. Наприклад, згорнувши рулоном напуски на підлокітниках і спинці, Ви збільшите їх, зробите більш комфортнимі додасте дивана зовсім інший вигляд.

У такому випадку доведеться скорегувати й викрійку оббивки! Закріплювати поролон потрібно нитками прямо до старої оббивці, зверху можна скріпити шнуром. Пора закріплювати оббивних тканин. Спочатку старий шар, якщо Ви хочете його зберегти, потім новий. Місця швів можна приховати тасьмою або товстим декоративним шнУром, закріпленими тим же степлером. Оновлений диван готовий!

Ви також можете розглянути варіанти зі знімними чохлами, чохлами з незвичайних видів тканин, або просто накинути на старе крісло відріз штучного хутра.

Фантазія безмежна, і тому результат обов'язково порадує Вас і близьких. Бажаємо нових ідей!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ