Головна : Новини

Про «бджолиному хлібі»

, 10:37
0 319

Нещодавно прочитавши статтю про лікування продуктами бджільництва. Мене це заінтересовало. Кажуть, що вживання перги або пилку дуже добре впливає на сексуальну активність, допомагає вилікуватися. Хотілося б.

Що собою являє перга, і які корисні вітаміни в ній знаходяться?

Продукти бджільництва унікальні за своєю біологічною цінністю. Вони багаті на біологічноактивних сполук з усіх відомих натуральних продуктів. Квітковий пилок - це корм для личинок бджіл, а разом - найсильніший біологічний стимулятор, який благотворно впливає безпосередньо на організм людини. Відомо, що білковий комплекс пилку складається з 22 амінокислот, в тому числі багатьох незамінних. Бджолиний хліб, так ще називають пеРГУ, відіграє велику роль у житті бджіл. Вона необхідна для розвитку нормальних фізіологічних процесів, є незамінним джерелом амінокислот і вітамінів. Пилок містить також 23 мікроелементів, відсутність яких в організмі людини не відбувається жоден фізіологічний процес. Багато в ньому і вітамінів, особливо провітаміну А. Напризаходів, в пилку і перзі його в двадцять разів більше, ніж у морквини. Нещодавно було виявлено в квітковому пилку вітамін Н (біотин), який сприяє зростанню, що містяться в ньому вітаміни В, С, Д, Е. Доведено, що вміст вітамінів в пилку, який зібраний навесні, значно вище, ніж в літній період. Всі вони збалансовані і органічно пов'язані мечекаю собою, що пояснює її високу цілющу дію.

Як перга впливає на організм людини?

Дійсно, пилок, як біологічний стимулятор, непогано впливає на організм, сприяє омолодженню, але це не статеві гормони, як деякі вважають, а речовини, які підвищують життєвий тонус, а значить,і стимулюють сексуальну активність. Крім того, квітковий пилок регулює функцію кишечника, допомагає в лікуванні гіпертонії, прискорює одужання при будь-яких захворюваннях.

Квітковий пилок з цукровою пудрою допомагає поліпшить апетит, зміцнює нервову систему. Доза для дорослих - одна столова ложка, а для дітейдо дванадцяти років - одна чайна ложка на день. Курс лікування - 20-30 днів з перервою на три-чотири тижні. Постійно вживати пилок не можна, тому що це призводить до розрідженню крові.

Лікувальні властивості перги

Залежно від того, з яких безпосередньо рослин зібраний пилок, розрізняють його лікувальні звойства. Так, пилок з акації допомагає при захворюваннях шлунка, є заспокійливим засобом. З каштана - він сприяє тому, що відбувається в нормальному стані венозний і артеріальний кровообігу, благотворно діє на печінку і простату. З фруктових дерев - попереджає інфаркт, діє саме як зміцнювальний засіб. Пилца з цвіту липи - найкраще заспокійливий засіб для людей, які страждають від безсоння. З гречки - зміцнює судини, допомагає при серцевої аритмії. З молочаю - лікує нирки і сечовий міхур, печінку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ