Головна : Новини

Сучасні тенденції SEO

, 14:40
0 317

Технології просування сайтів постійно змінюються. SEO - нова сфера, закони якої ще не устоялися і не сформувалися. Щоб слідуватицим законам, вчитися доводиться на ходу, постійно підлаштовуватися під мінливі алгоритми основних пошукових систем (Bing, Google, Yahoo, Yandex та ін.). Багато методів, якими проводилося просування сайтів в мережі ще пару років тому, вже не працюють або доживають останні дні. Їм на зміну прийшли видозмінені способи просування і абсолютно нові, продиктовані розвитком сучасних технологій. І розповість нам про це Петров А. П. - співробітник вебстудії IWORKS, якій міститься багато цільової інформації.

Соціальна інтеграція

Роль соціальних мереж в розвитку Інтернету стає все більше. Кількість зареєстрованих в соціальних мережах пользователей зростає в математичній прогресії. Природно, SEO не може ігнорувати таку велику і потужну площадку, яка може надати невичерпне джерело трафіку на ресурс. А оскільки розвиток соціальних мереж ще більше зросте в найближчому майбутньому, то вже сьогодні слід взяти на озброєння цей ефективний інструмент продвижения і розвитку ресурсу.

Мобільні версії сайту

Використання Інтернету за допомогою мобільних телефонів вже, за деякими даними, перевищила стандартний вихід користувачів в мережу через стаціонарні комп'ютери. А це вже явний сигнал веб-майстрам про те, що в найближчому майбутньому створення мобільної версії сайтівстане обов'язковим для успішної розкрутки.

Контент - король

Роль якісного та унікального контенту завжди була високою. Але сьогодні контент набуває ще більшої актуальності. При цьому величезне значення матиме актуальність інформації, її корисність для користувачів. На перше місце в оцінці кінтенту сьогодні може виступити такий статистичний параметр, як його « водність » (коли текст не про що - одна вода). Тому тексти ні про що, з великою кількістю відступів від теми, непотрібними описами і роздумами, можуть рассматріватся пошуковими роботами як низькоякісні. Не варто економити на копірайтерів, які пишуть « за копійки » - В майбутньому це може обернутися великими збитками.

Природність посилань

Алгоритми пошукових систем дуже чітко вміють розрізняти природність посилання: була вона куплена чи ні. Для визначення цього моменту широко використовуються статистичні дані ресурсу, які за багатьма параметрам визначають « накручені » посилання. Тому в майбутньому слід приділяти увагу природному нарощуванні посилань.

Юзабіліті

Ви коли-небуть замислювалися наскільки ваш сайт хороший? Зручний він? Чи можуть відвідувачі з легкістю знайти на ньому потрібну інформацію? Все це і є юзабіліті. Даний параметром є дуже важливим як для комерційних сайтів, так і для інформаційних порталів. Поліпшити його можна шляхом аналізу показника відмов, час проведення користувачами на сайті і конверсії. Якщо ці показники низькі значить потрібно занятся дизайном вашого сайту і його контентом, цілком можливо, що вони застаріли або ж не несуть ніякої полезной інформації користувачам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ