Головна : Новини

Що означає для вашого здоров'я випадання волосся?

, 14:58
0 325

Ще, будучи молодою людиною, ви помічали, що ваше волосся наверхній частині голови рідшають. Пізніше з'явилася невелика залисина. Вітаємо, у вас чоловічий шаблон облисіння! Це зустрічається приблизно у половини чоловіків, хоча з деякими людьми це відбувається на десятиліття раніше, ніж з іншими (з багатьма жінками теж трапляються подібні речі, але про це пізніше). Лікуванням облисіння активно займаються в клініціTclinic, про що докладніше можна дізнатися за посиланням.

Зв'язок з рівнем тестостерону

Шаблон чоловічого облисіння має медичний термін androgenic alopecia. Андрогени - це "чоловічі" гормони, хоча і жінки мають їх, але в менших обсягах, так само, як чоловіки мають невелику кількість естрогенів. Найбільш відостним андрогеном є тестостерон. Але невелика частина тестостерону перетворюється на ще більш сильний андроген, який називається дигідротестостерон.

Безпечне збільшення передміхурової залози

Чоловіки, які мають чоловічий шаблон облисіння, мають схильність до появи симптомів доброякісної гіперплазіїії передміхурової залози (далі ДГПЗ), яку ще називають збільшеною простатою, як каже д-р Макварі. "В одному з італійських досліджень чоловіки з чоловічим шаблоном облисіння мали також велику схильність до появи таких симптомів, як часті нічні позови і необхідність і частота сечовипускання".

Рак передміхурової залози

Існує зв'язок між раннім облисінням і захворюванням на рак передміхурової залози. Кілька, але не всі, досліджень доводять це. "Наше дослідження показало підвищену вірогідність захворіти раком простати при облисінні до тридцятирічного періоду", - говорить Чарніта Цайглер-Джонсон, кандидат наук, епідеміолог з Перельманськой школи медицини Університету Пенсільванії. Чоловіки, у яких випадало волосся з передньої частини голови до складової віку, мали більше шансів захворіти "клінічно показовим" раком передміхурової залози ще до 60-річного віку, як вона виявила.

Як на рахунок жінок?

У той час, доак шаблон чоловічого облисіння -чоловіча річ, жінки після менопаузи часто хворіють подібну хворобу, яка називається "жіночий шаблон втрати волосся" (ЖШВВ). Воно характеризується не залисинами або пешней, а поступовим випаданням волосся на маківці голови. Хвороба вражає близько 38 відсотків жінок у віці до 70 років. На відміну від ситуації з чоловіками, ЖШВВ не пов'язане тісно з надлишком андрогенів. Багато жінок, які страждають цим захворюванням, не мають зайвих андрогенів, хоча не виключено, що їх волосяні фолікули свідчать про певний гормональний дисбаланс. Якщо ваш лікар знайде високий рівень циркулюючого андрогену, він чи вона може перевірити на наявність та інших, пов'язаних з цимхвороб, таких як вугри або ожиріння. Хоча жіночі випадки і не настільки ретельно випробовувані, як у випадку чоловіків, але існують певні зв'язки між жіночим шаблоном втрати волосся і хворобою серця, особливо, якщо випадання починається рано, перед 55 роками. Якщо волосся рідшають, лікар, можливо, вирішить перевірити на наявність проблем з метаболізмом і зердечно-судинноїсистеми. Якщо у вас рідшають волосся, то також важливо перевірити рівень заліза в організмі, оскільки його дефіцит може призвести до випадання волосся. Відносно чоловіків, є такі ліки, як миноксидил (Minoxidil, Rogaine), які можуть допомогти відновленню зростання волосся або зменшити випадання волосся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ