Головна : Новини

Хто такі народні цілителі, і як вони допомагають людям?

, 22:22
0 402

Цілителі - це звичайні люди з незвичайними вміннями, які можуть рятувати людей в хвилини найбільшого відчаю. Вони такісамо, як і всі інші, але відмінність їх полягає в тому, що вони вміють лікувати душу. Так-так, саме душу, а вже потім тіло, тому що саме з глибин нашого пізнання починають зароджуватися всі хвороби. До речі, якщо ви житель столиці і вам потрібен вам допоможе Фудим Григорій Львович.

У чому полягає суть роботи цих людей?

Суть роботи цілителів полягає в тому, що хворий не просто стає здоровим, він назавжди отримує хороше самопочуття, а будь-які недуги більше ніколи не стануть на його життєвому шляху. У чому ж секрет? А в тому, що завдяки саме унікальному методу люди звільняються не тільки від наслідків хвороби, а й від їх основної інИчин. Саме тому можна сказати, що людина виліковується повністю і безповоротно.
Вже тисячі хворих змогли вилікуватися завдяки таким сеансам від таких недуг:

  • болі в ногах, спині, руках, суглобах; гастриту і виразки;
  • хвороб печінки, нирок та інших життєво важливихих органів;
  • наслідків інфарктів та інсультів; алергій; сліпоти, глухоти;
  • діти починали розмовляти; алкоголізм і куріння, а також багатьох інших.

Подарунок долі!

На превеликий жаль, доля розпоряджається так, що багатолюди не можуть самостійно поїхати на прийом до цілителя. Для деяких це неймовірні муки, для інших дороге задоволення, адже квитки зараз коштують не так вже й мало.
Незважаючи на це, деякі цілителі не забувають ніколи про людей, які хочуть стати здоровими, але не можуть приїхати до нього. Вони проводять клопітку роботу, і все-таки змоглизнайти вихід зі складної ситуації. Вони почали створювати власний диск, на якому записані всі сеанси у відео та аудіо форматі. Таким чином, кожен, хто бажає одужати, має просто придбати диск, дотримуватися всіх рекомендацій деяких цілителів, і починати краще життя вже з наступного дня.

Єдиним,що засмучує деяких цілителів, є той факт, що диск з їх сеансами, не можна отримати безкоштовно. Для цього було багато зроблено, але витрати на податки, поштові розрахунки, виробництво і сировина цілитель просто не може покривати самостійно - у них немає таких доходів. Але головне те, що в ціну диска включена тільки собівартість. Багато цілителівне мають від цього ніяких вигод, адже їх основна робота - допомога людям, а не збагачення. Якщо, незважаючи на це, диск все одно здається недешевим задоволенням, то згадайте, скільки коштів кожен хворий витрачає щомісяця на ліки, від яких практично немає ефекту. Заплативши одну фіксовану ціну за диск, кожен зможе вилікувати не лишесебе, а й допомогти рідним і знайомим. Спробуйте почати нове здорове життя вже зараз, і через деякий час ви зможете назавжди забути дорогу в аптеки і лікарні.

Повірите, але це все реально. Але найкраще, якщо ви приїдете до цих мудрим і добрим людям за допомогою. Але вирішувати, звичайно, вам. Успіху і здоров'я!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ