Головна : Новини

Де можна купити дозиметр СОЕКС?

, 10:29
0 334

Дозиметр Соекс – революція у світідозиметрів!

Наявністю радіаційних випромінювань на сьогоднішній день нікого не здивуєш. І більшість людей навчилося жити з цим, забувши, що радіація продовжує згубно впливати на їхнє здоров'я. Високий рівень радіоактивних випромінювань може викликати навіть злоякісні пухлини. Тому ні в   якому разіне можна забувати про наявність радіації, а, навпаки,   по можливості контролювати її. Саме для цього був створений. Це розумне пристрій, який допоможе вам тримати рівень радіації під контролем!

Застосування дозиметра Соекс

Дозиметр Соекс знайшов своє застосування в побутовому житті. Першое, для чого використовують дозиметр Соекс – це перевірка будинку або квартири. Деякі думають, що якщо в будинку рівень радіації підвищений, то це означає, що він перебуває в зоні підвищеної радіації, але ця помилка! Якщо ваш будинок випромінює підвищений рівень радіації, то це означає, що матеріали, з якого будували будинок, були заражені попередньо.Таким же чином, дозиметри Соекс використовують для перевірки робочого приміщення. Також використовують даний прилад для перевірки продуктів харчування. Найчастіше це фрукти і овочі, а також все, що росте в землі. Земля - ??це хороший провідник радіоактивних випромінювань, тому все, що росте в зараженій землі – небезпечно. Але звідки завезли продукти, которие продають на ринку нікому не відомо. Тому, щоб убезпечити своє здоров'я необхідно використовувати дозиметр Соекс на тих овочах і фруктах, які ви хочете придбати.

Дозиметр Соекс має масу переваг перед своїми попередниками. І одне з найголовніших переваг полягає в тому, щовін виробляє 24-х годинний контроль радіаційного фону. Далі, крім вимірювання рівня радіації в приміщенні, він також вимірює рівень радіоактивних випромінювань на земельній ділянці. Також, завдяки цьому пристрою можна вимірювати рівень радіації в різних предметах побутового життя, виготовлених з дерева, металу і т.д.

Принцип роботи пристрою

Користуватися дозиметром зможе кожен охочий. Для того щоб перевірити рівень радіації, необхідно піднести прилад до перевіряється влаштуванню на кілька хвилин. Через деякий час в автоматичному режимі, апарат сам виведе результат на екран. Маленький рада, якщо ви хочете підлогувчити 100% результат, то для початку виміряйте загальний радіаційний фон. Для цього від об'єкта, що перевіряється потрібно відійти на 15 метрів. Дозиметри Соекс – це розумні прилади, які визначають рівень радіації дуже точно. Але буває, що зовнішній фон радіоактивних випромінювань настільки великий, що збиває радіаційний фон певного об'єкта.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ