загрузка...
Головна : Новини

Вибираємо наручний годинник

, 12:07
0 358

Мабуть, самим стильним чоловічим аксесуаром є годинник. У сучасному світі їх використовують в основному як украшеня, а не для вимірювання часу. Залежно від того, які ви носите годинник, можна сказати багато чого про ваш характер, соціальному становище і про ваші смаки. Саме тому існує мода на годинник, яка змінюється щороку. Стильний годинник - це річ, яка сприяє хорошому іміджу її власника.

Як вибрати годинник?

Перш ніж купити нові стильні годинники, потрібно дізнатися декілька правил, які допоможуть вам вибрати годинник, які будуть відповідати вашому стилю. Якісні годинник не продається в пішохідних переходах і сумнівних бутиках. У всіх виробників годинників існують підробки, тому не варто економити на придбанні цього аксесуара.

Якісний товар - справжній годинник можна придбати тільки в спеціалізованих магазинах офіційних дилерів і численних інтернет-магазинах. Гарантія - це відмітна ознака оригінального виробу. Підробки теж бувають різними. Якщо ж ви вирішили придбати репліку відомої марки, то вибирайте тільки качественной виріб. Купуйте годинник наступних марок Casio, Orient, Swatch, Tissot, Timex та ін. До речі, якщо вам потрібно купити, то лучще це зробити в перевіреному інтернет-магазині: tempos.com.ua.
При покупці годинників необхідно враховувати фінансові можливості , стиль одягу і спосіб життя людини. Ціни на годинник різні. Ваш вибір повинен відповіднимать вашому іміджу. Як директор великої корпорації не зможе носити дешевку, так само дивно буде побачити на руці звичайного менеджера середньої ланки годинник, вартість якого перевищує його річний дохід.

Обов'язково потрібно побачити, як годинник виглядають на руці, і придивитися до якості виробу. Якісні годинники виготовлені з міцного металла без дефектів, а ремінець - з натуральної шкіри. Дуже велике значення має розмір кисті чоловіки. Для широкої кисті підійдуть годинник з великим корпусом, а у кого руки більш тонкі, потрібно вибирати класичну модель.

Крім того, потрібно вміти правильно носити годинник. Якщо ремінець виготовлений зі шкіри, то годинник повинні щільно охоплювати кисть руки, це не буде створювати ніякого дискомфорту. У випадку, коли ремінець металевий, і для того щоб він не створював незручностей, він не повинен сильно стягувати руку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ