Головна : Новини

Хімчистка килимових покриттів від професіоналів

, 12:35
0 324

Напевно, в кожному будинку ми можемо побачити килим. Це універсальное покриття, які дуже часто використовують для прикраси підлоги або стін. До речі, якщо вам потрібні, то придбати їх можна в інтернет-магазині: allcarpets.in.ua. Але у килимів є один мінус - вони накопичують пил і, відповідно, можуть стати причиною різних захворювань. Тут господарям не обійтися без хімчистки. Про неї ми і поговоримо далі. Хімчістка килимових покриттів може відрізнятися в залежності від типу килима (натуральний або стінтетічній, довжини ворсу), ступеня забруднення і стану в якому здається килим.

Вагомим чинником для будь-якого будинку або офісу є чистота приміщень. Набагато приємніше відпочивати або працювати в ідеально чистою і світлою атмосфере, ніж дихати пилом, що накопичилася на столах, полицях м'яких меблів або килимових покриттях. Запобігти пилу і шкідливих мікроорганізмів допоможе вам прибирання, яку можна зробити самостійно або скориставшись послугами клінінгової компанії. Хімчистка килимів на сьогоднішній день користується великим попитом, правда більшість людей ввають неправильним довіряти чистку килимів професіоналам. Це обумовлено багатьма факторами:

  • Вважають зайвим витрачати гроші на професійну хімчистку, домашній метод з побутовими засобами їх задовольняє;
  • Стереотипи, нав'язані недобросовісними клінінговими компаніями,які не виводять плям і залишають килими занадто вологими після себе;
  • Страх, що миючі засоби клінінгових компаній зашкодять їхньому здоров'ю.

Професіонали ж не рекомендують чистити килимові покриття самостійно, так як це може привезти до пошкодження килима і втратипервинних квітів. Однією з основних спеціалізацій клінінгової компанії є професійна чистка килимів. Ви можете замовити послугу хімчистки одночасно, або ж регулярно на договірній основі. Як правило, на виїзді працює 2-3 людини залежно від обсягів робіт і забруднення поверхні. В середньому продуктивність одного працівникастановить від 20 до 50 кв.м килимового покриття на годину.

Чищення килимів виконується за допомогою високотехнологічних і екологічно безпечних миючих засобів, які абсолютно безпечні для Вашого здоров'я. Для хімчистки використовують обладнання Edic, Karcher, хімію від Shemspec, Prochem, також використовуються для виведення плямпровідних світових виробників.

Також забудьте про пил та неприємні запахи назавжди! Хімчистка килимових покриттів на сьогоднішній день є однією з тих клінінгових послуг, які користуються найбільшим попитом, тому цей вид робіт виконується на найвищому рівні. Хімчистку можуть виконати як у Вас вдома,так і у виробничому приміщенні компанії. Різниця полягає лише в тому, що на виїзді ваші килими в той же день будуть сухими, а при чищенні у виробничому приміщенні вони будуть доставлені протягом 1-3 днів (але, як показала практика, краще все таки здавати килими у виробниче приміщення, так як якість чищення буде на порядок вищим). Долінінговие компанії використовують спеціалізовані килимові вентилятори, для того, щоб при чищенні у Вас вдома, килими залишалися сухими відразу ж після їх візиту.

Ваше здоров'я у повній безпеці! Клінінгові компанії виконують хімчистку килимів, використовуючи при цьому тільки сертифіковані, екологічно чисті миючіие кошти, тому ви можете не переживати за здоров'я ваших близьких, а особливо дітей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ