Головна : Новини

Що потрібно знати про БАДи

, 21:22
0 385

Біологічно активні добавки або як часто прийнято їх називати БАДи вже давно знаходяться в нашому повсякденному житті. Про нихскладається неоднозначна думка. Багато різних думок, чуток, домислів і пересудів. Біологічно саме в Україні з'явилися порівняно недавно близько десяти   років тому, але вже сьогодні українцям пропонують дану продукцію більш ніж 200 фірм-виробників.

Що собою являють БАДи?

Біологічно активні добавки (БАД) - являють собою природні або ідентичні активні речовини, які отримують з рослинного або мінерального сировини. Вони мають можливість включатися до складу безпосередньо харчових продуктів або ж напоїв.

Чи є у БАДів якісь протипоказанийия?

Так, адже БАД являє собою частину харчового раціону, і як на будь-який продукт буває алергічна реакція або індивідуальна непереносимість організмом. Отже до вживання БАДів треба ставитися тільки з увагою, як і до планування безпосередньо нашого харчування.

У яких випадках протипоказане вживання БАДів?

Як загальне правило, без консультації з лікарем Не рекомендується вживати БАДи вагітним жінкам, або ж годуючим матерям.

Наскільки ж ефективно впливають БАДи на імунну систему організму людини і його здатнесть безпосередньо протистояти різним захворюванням?

Настільки ж, наскільки коректне раціональне харчування зі свіжих і дуже якісних продуктів більш ніж ефективно впливає на імунну систему людини і набагато посилює здатність кожного організму. Проте всі давно знають, що на сегодняшній день більшість з людей просто не мають жодної можливості забезпечити свій щоденний раціон всіма потрібними компонентами і саме в даному випадку з'являється необхідність в прийомі БАДів, які є багатими мінералами, різними мікроелементами, багатьма поліненасиченими кислотами, іншими волокнами і т. п.

Чи можна розглядати БАДи як аналог вітамінних препаратів або ж лікарських засобів, які підвищують імунітет?

Слід запам'ятати що:

  • Без особливих застережень БАДи можуть приймати тільки здорові люди;
  • Якщо ж у вас гострі та хронічні захворювання, то   категорично заборонено самолікування;  
  • Якщо у Вас повілісь якісь проблеми безпосередньо зі здоров'ям, Ви лікуєтеся згідно призначення лікаря, то не забудьте його повідомити про БАДи, якщо Ви їх приймаєте.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ