Головна : Новини

Кілька слів про тату

, 12:28
0 331

Сьогодні ми поговоримо про такому виді мистецтва як тату. І розповість нам процьому Костянтин Чебаков - майстер кращого московського салону "Будинок Еліт Тату". Більш детально про даний салоні татуювань читате, а ми перейдемо до інтерв'ю.

- Я почав малювати з дитинства, - каже Костянтин. - Тяга до малювання почав більше проявлятися в шкільні роки. Ніколи не зупинявся, хотілося рисовать все більше і більше. Пізніше, як почав ходити в технікум, познайомився з людиною, яка займався татуюваннями. Побачив це все справа, зацікавився. З художньої точки зору його роботи не були витворами мистецтва.

- Починати було дуже важко, - згадує майстер. - Інтернету в 90-е не було, в рідному місті настоящїх майстрів татуювань не було теж. У Пітері знайшов фірму, яка торгувала китайським обладнанням. Вони продавали те, в чому взагалі не розбиралися. Спочатку тренувався на бананах, апельсинах, грейпфрутах ... Потім - на друзях, безкоштовна практика, так сказати. Коли, з розвитком інтернету, з`явився з часом повний доступ до інформації про искусстве татуювання, більше почав дізнаватися про європейських і американських колег. За їхніми рекомендаціями удосконалювався - як розумово, так і практично. Удосконалювалося і моє обладнання, - розповідає Костянтин.

- Багато говорять, що робити тату - це знущання над собою. Прокоментуй, будь ласка.

- При созданії татуювання болю як такої немає, за винятком людей, у яких дуже низький больовий поріг (при бажанні можна знеболити). Чому? Тому що прокол дуже маленький, фарба потрапляє тільки у верхній шар епідермісу (пігментний шар), верхній шар шкіри. Всі капіляри знаходяться за епідермісом (дерма), і якщо голка зачіпає глибше, то тогда біль яскраво проявляється, і це точно не робота кваліфікованого майстра. При складній роботі, яка може тривати більше 3-4 годин, біль відчутніша, так як це вже реакція організму на щільну розпис тіла. Якщо проводиться тіньова робота, то при правильній роботі майстра - це як своєрідний масаж. Тату - це як подряпина. За рахунокшвидкості удару голки, яка доходить до 130 ударів на секунду, біль зводиться до мінімуму.

- Розкажи про своє справжнє обладнання

- У мене машинки професійні, зроблені тільки на замовлення, з Росії від відомого майстра. Всі ручної роботи. Я говорю характеристики майстру, настройки, які хочу, щоб були, і він їх дегавкає. П'ять тату-машин маю нещодавно отримав дві останні, дуже круті і якісні.

- А які використовуєш фарби?

- У роботі застосовую пігменти тільки відомих світових виробників - такі як Intenze , Dynamic color, Fantasia ink., Eternal ink., KURO SUMI американського і японського виробництва, беру у фірм-представитьялин в РФ. Прислухаюся до рекомендацій інших професійних тату-майстрів з Європи. На фарбах економити не можна, треба купувати найкращі, дорогі, тому що це все позначиться на якості малюнка, і як наслідок - на результаті роботи. Все має бути правильно:

  • якісна машинка;
  • якісні фарби;
  • якісна робота.
     

І результат буде найкращий!

Окремим питанням стоїть стерильність і різні дезінфікуючі засоби. Як і у кожного лікаря, у майстра з татуювання має бути чисто в кабінеті, слід мати всі необхідні деззасоби під рукою, так би мовити, все під бар'єрним захистом. Пол мити до і після процедур, працювати тільки в одноразових стерильних рукавичках, тримати в стерильності всі інструменти і мати нашатирний спирт та інші необхідні МЕДПРОМПараті у себе.

- Скільки готових робіт в твоєму "багажу"?

- Приблизно кілька тисяч. З кожним роком все більше клієнтів, більше замовлень. Крім того, пишу свої авторські картини на полотні. Татуювання у нас тільки набирають популярність. Не люблю набивати всякі написи, ієрогліфи. Для мене це не татуювання, я ж не принтер... Тату повинно бути витвором мистецтва. Більшість людей звикли дешево робити, щоб заощадити на собі. Ніякого ексклюзиву. Тату повинно приваблює естетичний увагу і сприйматися легко і зі змістом. Йдуть до дешевих майстрів, після чого більшість незадоволені результатом роботи, потім переробляють, витрачаючи свої гроші, час і нерви.

Хочу, щоб мистецтво тату розвивалося в РФ. Ми не повинні бути гірше за інших.

Головне, щоб пам'ятали: татуювання і наколка - зовсім різні речі. Татуювання - це ексклюзивний твір мистецтва, оригінальне і неповторне, виконане професійно майстром з татуюванні в належних умовах і спеціальном обладнанні, а наколка - це дешева, без ентузіазму, неякісна робота, виконана непрофесійно в антисанітарних умовах! Хоча ... вибирати тільки вам!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ