здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Менструація і все що з нею пов'язано

Листопад 30 2015

До часу появи менструального циклу, як і на весь процес статевого дозрівання, вліяет цілий ряд причин і умов:

 • неповноцінне нераціональне харчування;
 • екологічні, в тому числі кліматичні, умови;
 • перенесені захворювання;
 • спадкові особливості;
 • тощо.

Що ж таке менструація!

У яєчниках є більШОЕ кількість дрібних скупчень клітин, які називають фолікулами. У них дозрівають яйцеклітини.

У дорослої дівчини щомісяця в правому або лівому яєчнику дозріває одна фолікул, в якому починає збиратися рідина, фолікул збільшується в об'ємі, стінки його розтягуються, поки він не лопається. Яйцеклітина разом з рідиною віпорскуеться з яєчника потрапляє в фаллопієву трубу і починає пересуватися до матки. Момент розриву фолікула і виходу з нього яйцеклітини називають овуляцією.

Овуляція

Цей процес відбувається в середині менструального циклу, тобто на 11-14 день, вважаючи з першого дня закінчення попередньоїї менструації. Треба пам'ятати, що саме ці дні найбільш сприятливі і ймовірні для запліднення (для тих, хто вагітності хоче уникнути, ці дні, навпаки, найнебезпечніші, якщо не вживати заходів).

На місці фолікула, що розірвався, виникає невеликий крововилив і з'являється так зване жовте тіло. Яйцеклетка ж, виштовхнута з яєчника під час овуляції, може бути запліднена, якщо жінка має статеві стосунки. Буває таке, що під час овуляції з'являється кров, детальней про це читайте на сайті:.

Запліднення

Запліднення, тобто злиття жіночої та чоловічої статевих клітин проходить в фаллоПієв трубі на шляху просування яйцеклітини до матки. І якщо запліднення відбулося, то яйцеклітина продовжує свій шлях по трубі до матки, який триває 4-6 днів. За цей час запліднена яйцеклітина споживає речовини, зокрема глікоген, пировиноградную кислоту, що виділяються трубний секрет, і, таким чином, ніби набирає силу. Процес цейназивають капацитація - це дуже важливий період самого раннього початкового існування нового життя, який багато в чому визначає подальший розвиток плоду. Залежить капацитація від стану статевої системи, від активності секреції маткових труб і вмісту в її секреті тих поживних елементів, які споживає запліднене яйце.

Услизовій оболонці матки також відбуваються циклічні зміни. Перед початком менструацій слизова оболонка матки набухає, збільшується секреція її залоз і кровонаповнення. Матковий секрет дуже багатий білками і різними ферментами, в разі запліднення теж важливо для зародка. На 6-8-й день запліднена яйцеклітина стосується внутреннегпро шару матки - ендометрія, який вже підготовлений до цієї зустрічі рясним розростанням дрібних судин, і вона заглиблюється в неї. Цей момент називають імплантацією, і він означає, що настала вагітність.

Смерть яйцеклітини

Якщо ж запліднення не відбулося, то яйцеклітина гине, поверхневий шарслизової оболонки матки (ендометрія) відторгається, судини розриваються і виникає кровотеча. Після цього слизова оболонка відновлюється, потім знову поступово починає буяти, розростатися, збагачуватися мережею капілярів і так до наступної менструації.

Менструальний цикл

У деяких випадках пвіслюку першою в житті менструації встановлюється нормальний менструальний цикл. Значно частіше перші кілька менструацій наступають через різні невизначені проміжки часу (в два, три і більше місяців). Регулярний тип менструального циклу може встановлюватися навіть протягом року. І цей період для дівчини - незвичайний:

 • важче дається навчання;
 • погана концентрація уваги на якомусь занятті;
 • відчувається стан тривоги;
 • іноді необгрунтований страх;
 • втому.

Часто в цей період прозябает внизу живота, з'являється біль у попереку, змінюється настрій, виникає дратівливість або легка депресія тощо. Всі ці зміни тимчасові і обумовлені особливостями змін в гормональному статусі організму. Це слід розуміти з розумінням, і терпляче сприймати.

Якщо періодичність циклу менструацій не врегулюється протягом року, якщо вони хворобливі, втрати крові значні або, навпаки, мізерні, обов'язково слід звернутися до лікаря, найкраще - дитячого гінеколога. Такі явища свідчать про недорозвинення статевих органів. Найчастіше і хворобливі менструації пов'язані з певним недорозвиненням статевих функцій дівчини.

Альгодисменорея

Серед розладів менструальної діяльності у дівчат-підлітків одне з провідних місць посідає альгодисменорея (хворобливі менструації), що протікає в легкій або важкій формі.

При легких формах альгодісменорєє основними ознаками є різкі болі внизу живота під часменструації, іноді супроводжуються нудотою і блювотою. При важкому перебігу цієї хвороби крім того дівчата часто скаржаться ще й на різкі головні болі, запаморочення, озноб, підвищення температури тіла, втрату свідомості. Серед причин виникнення і розвитку альгодісменорєє:

 • психічна та фізична переутомления;
 • наявність захворювань внутрішніх органів;
 • наявність високого інфекційного індексу (часті простудні та інші інфекційні хвороби в минулому).

Велику роль відіграє і розлад взаиморегуляции центральної, вегетативної нервової та ендокринної систем, зависит також і від особливостей психогігієни і способу життя в сім'ї.

← Аюрведична косметика як... Рак крові можна перемогти... 
Переглядів: 320
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен