Головна : Новини

Рак крові можна перемогти. Лікування лейкозу

, 21:10
0 399
< p style = "text-align: left;"> Лікування людей, які є хворими на гострий лейкоз потрібно починати в той же момент, коли ви узнали про підтвердження даного діагнозу, тому що в тому випадку коли терапія буде отсуствовалі, то захворювання почне розвивається швидким темпом. Ця терапія обов'язково проводиться в певному гематологічному закладі, який має потрібний досвід роботи і необхідне оснащення. Розміщення, в свою чергу, потрібно проводити в окремій палаті, нпро не більш ніж на 2-х чоловік. Обов'язково в даному приміщенні повинен бути туалет і душ. Величезну роль має і вентиляція, тому що вона забезпечує швидке видалення всіх мікробів безпосереднього з повітря. Вони звичайно являють собою небезпеку для людей, які є хворими на лейкоз.

представляє собій хіміотерапію, яка направленна на те, щоб знищити лейкозні (бластні) клітини в організмі людини, який є хворим на лейкоз. Крім даної процедури часто використовують ряд інших методів залежно від того, в якому стані перебувати хворий.

Програма лікування даного захворювання включає два головних етапи:

  • Індукція ремісії . Індукційна терапія це та ж хіміотерапія, яка зазвичай направленна на максимальне знищення хворих лейкозних клітин, з досягненням головної цельі;
  • Проведеніі хіміотерапії після досягнення безпосередньо ремісії . Проведення хіміотерапії після того, як була досягнута ремісія дає можливість попереджаючи рецидив такого захворювання, як лейкоз. На даному етапі лікування зазвичай використовують різні підходи: консолідація, інтенсифікація і, що не менш важливо, терапія, яка підтримаєает.

Консолідацію використовують після того, як буде досягнута повна ремісія і проводиться вона по одним і тим же програмам, які звичайно застосовуються під час проведення індукції ремісії.

Інтенсифікація являє собою застосування набагато активної хіміотерапії, ніж під час проведення індукції ремісії.

Підтримуюча терапія ховає за собою використання хіміотерапевтичних препаратів в дозах набагато меньшїх якщо порівнювати з проведення етапу індукції, але протягом більшого періоду часу.

Крім класичних методів лікування можна встрертіть та інші терапевтичні підходи, тобто мова йде про високодозової хіміотерапії з подальшою трансплантацією стовбурових кровотворних клітин і багатьох інших . Вибір необхідного методу лікування - сампо собі це етап, який нуждаеться в дуже важливому рішенні, яке повинно основиватся тільки на точних даних, які стосуються діагнозу певного захворювання. Звичайно, що в облік беруться і індивідуальні характеристики хворої людини. Обговорення важливих питань лікування з хворим і, звичайно за його бажанням, з його близькими людьми - єнеобхідним елементом для того, щоб затвердити загальну програму лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ