Головна : Новини

Покупка б / у кавоварок

, 22:59
0 307

Сьогодні ми поговоримо про те чи варто купувати б / у кавоварки і які це має переваги. І розповість нам про це Афанасьєв К. А.- Співробітник компанії « Maresto & raquo ;, яка з 1999 року реалізує якісне.

Коли вживане устаткування доцільно купувати?

  • Якщо застосовується устаткування належної якості , тоє загальний час напрацювання апарату невелика. У випадку, якщо апарат малозношений, пройшов повну перевірку і заміну всіх критичних елементів, то такий апарат за технічним станом наближений до нового. У нього ще великий ресурс;
  • Якщо ви економний . Придбання апарату у відмінному зовнішньому і внутрішньому стані дозволить Вам отримати відмінну кавоварку за менші гроші;
  • Якщо у Вас тимчасові фінансові труднощі . Придбання вживаного апарату дозволить Вам почати справу раніше з меншими начільного вкладеннями;
  • Якщо Вам потрібна кавоварка для заробітку грошей , яка працюватиме на барі , в кафе, де за нею буде "дивитися" бармен. Якщо власник закладу, придбавши апарат, не приділяє йому великої уваги, то бармени, в більшості випадкув, також не стежать за кавоваркою. У такому випадку новий апарат дуже швидко набуває зношений стан;
  • Якщо застосовується устаткування отримає гарантійний і післягарантійний супровід сервісного центру , особливо, якщо надаються істотніая гарантія.

Чому ціни на аналогічні апарати істотно відрізняються?

На ціну, окрім вхідної вартості невідремонтованою апарату, впливає вартість замінених деталей при ремонті, час і складність ремонту, термін гарантії. Насамперед, потрібно зазначити, що практическі всі апарати, які були привезені з-за кордону або були в тривалій експлуатації в нашій країні, потребують ремонту (навіть якщо вони в робочому стані). Неліквідованими незначні дефекти можуть стати причиною серйозних дорогих ремонтів.

Тільки якщо ж апарат прошел всебічну перевірку, і ремонт, можна гарантувати його тривалу працездатність. Причому, чим раніше Ви перевірите стан кавоварки, тим дешевше обійдеться експлуатація апарату в майбутньому. Купуючи застосовується устаткування без гарантій, Ви дуже ризикуєте. Продавець може як не знати про приховані дефекти, так і знати. Вимагайте гарантію, таб не вийшло так, що, купивши дешево кавоварку, ви вже через невеликий проміжок часу повинні будете вкласти в неї розмірну суму.

Дуже небажано, щоб застосовуваний апарат, який Ви хочете купити, тривалий час експлуатувався в умовах кафе, бару. Такі кавоварки, звичайно, продаються дешево, але їх ресурс практически вичерпаний.

Після ремонту кожен апарат проходить повну настройку і тривалий прогін. Всі витрати часу і матеріалів впливають на кінцеву вартість апарату. Тому якісна б / у кавоварка не дешева. Але і служить вона після такого ремонту практично, як нова.

Можуть також в продаж і робочі апарати без капитального ремонту. У цьому випадку він може бути значно дешевше, але і гарантія буде мінімальна, і подальший ремонт буде здійснено за рахунок покупця.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ