Головна : Новини

Проведення занять в спеціальній медичній групі

, 14:35
0 319

Фізичне виховання учнів або студентів здійснюється відповідно до різниминавчальними програмами загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми розроблені на основі дидактичних принципів прогностичної педагогіки. Робочий план професійно-технічних навчальних закладів (ПТУ) і план реалізації навчального матеріалу загальноосвітніх навчальних закладів (школи) з фізичного виховання на рік учоба (семестр) зОсто і з урахуванням всіх можливостей моторного та фізичного розвитку студентів. Крім того, обов'язковим вимогам учнів у спеціальних групах по практичному розділу віднесені:

  • Розділ « Гімнастика » - Уміння виконати стройові вправи, вправи безпосередньо на поставу, основні движения руками, тулубом, ногами, танцювальні рухи, окремі акробатичні елементи, рівновага, вміння піднімати і переносити невелику вагу (до 3-х кг), окремі вправи на гімнастичних приладах;
  • Обов'язковим для учнів спеціальних медичних груп також є вміння за завданням викладача підготуєовіться і практично проводити заняття комплексів ранкової гігієнічної гімнастики. Вони повинні знати і виконувати обов'язки інструктора або судді по спорту.

Учням, які відносяться до спеціальної медичної групи, можна ставити оцінку за знання та техніку виконання безпосередньо коригувальних упражненії для загального фізичного розвитку, які їм зовсім не протипоказані, а в кінці навчального року відноситься "зараховано" або "не зараховано" (при відвідуванні менш 50% занять навчальної програми) або диференційний бал за нормативами, якими оцінюються програми для спеціальних медичних груп. Підсумковий бал в журналі навчальних досягнень учнев повинен виставляти вчитель, який викладає предмет "Фізична культура" з урахуванням оцінок учня, отриманих на заняттях у спецмедгруппи. Але бувають і випадки, коли учневі під час занять стає гірше, тоді йому видають і повністю звільняють від занять фізкультурою.

Для учнів у спеціальних медичних групах велике значення мають вимоги по тижневому руховому режиму. Важливо пояснити учням, що практично кожен з них за умови регулярних занять фізичними вправами може поступово засвоїти рекомендовані обсяги фізичних навантажень тижневого режиму.

Наповнення спеціальної медичної групи дляпрактичних занять становить від 10 до 15 чоловік. Краще, якщо група складається з учнів з однаковими діагнозами захворювання. Допускається комплектування груп учнів для спільних занять, які перенесли різні захворювання, за умови первісного рівня їх підготовленості до виконання навантажень.

Заняття з учнями спеціальної групи повинен проводити відповідно підготовлений учитель, який пройшов курси з цього напрямку і отримав посвідчення. Учні, які за станом здоров'я поставився до спеціальної медичної групи, державні тести фізичної підготовленості населення не складають.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ