здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проведення занять в спеціальній медичній групі

Грудень 11 2015

Фізичне виховання учнів або студентів здійснюється відповідно до різниминавчальними програмами загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми розроблені на основі дидактичних принципів прогностичної педагогіки. Робочий план професійно-технічних навчальних закладів (ПТУ) і план реалізації навчального матеріалу загальноосвітніх навчальних закладів (школи) з фізичного виховання на рік учоба (семестр) зОсто і з урахуванням всіх можливостей моторного та фізичного розвитку студентів. Крім того, обов'язковим вимогам учнів у спеціальних групах по практичному розділу віднесені:

  • Розділ « Гімнастика » - Уміння виконати стройові вправи, вправи безпосередньо на поставу, основні движения руками, тулубом, ногами, танцювальні рухи, окремі акробатичні елементи, рівновага, вміння піднімати і переносити невелику вагу (до 3-х кг), окремі вправи на гімнастичних приладах;
  • Обов'язковим для учнів спеціальних медичних груп також є вміння за завданням викладача підготуєовіться і практично проводити заняття комплексів ранкової гігієнічної гімнастики. Вони повинні знати і виконувати обов'язки інструктора або судді по спорту.

Учням, які відносяться до спеціальної медичної групи, можна ставити оцінку за знання та техніку виконання безпосередньо коригувальних упражненії для загального фізичного розвитку, які їм зовсім не протипоказані, а в кінці навчального року відноситься "зараховано" або "не зараховано" (при відвідуванні менш 50% занять навчальної програми) або диференційний бал за нормативами, якими оцінюються програми для спеціальних медичних груп. Підсумковий бал в журналі навчальних досягнень учнев повинен виставляти вчитель, який викладає предмет "Фізична культура" з урахуванням оцінок учня, отриманих на заняттях у спецмедгруппи. Але бувають і випадки, коли учневі під час занять стає гірше, тоді йому видають і повністю звільняють від занять фізкультурою.

Для учнів у спеціальних медичних групах велике значення мають вимоги по тижневому руховому режиму. Важливо пояснити учням, що практично кожен з них за умови регулярних занять фізичними вправами може поступово засвоїти рекомендовані обсяги фізичних навантажень тижневого режиму.

Наповнення спеціальної медичної групи дляпрактичних занять становить від 10 до 15 чоловік. Краще, якщо група складається з учнів з однаковими діагнозами захворювання. Допускається комплектування груп учнів для спільних занять, які перенесли різні захворювання, за умови первісного рівня їх підготовленості до виконання навантажень.

Заняття з учнями спеціальної групи повинен проводити відповідно підготовлений учитель, який пройшов курси з цього напрямку і отримав посвідчення. Учні, які за станом здоров'я поставився до спеціальної медичної групи, державні тести фізичної підготовленості населення не складають.

← Медико-педагогічний... Спеціальні медичні групи... 
Переглядів: 279
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен