Головна : Новини

Спеціальні медичні групи для занять фізкультурою

, 14:50
0 358

Фізичне виховання в усіх загальноосвітніх закладах Росіїє обов'язковою складовою навчально-виховного процесу. Медико-педагогічний контроль за вихованням дітей (фізичним) та учнівської молоді повинен забезпечити оптимізацію їх рухової активності, а також відстеження змін у стані їх здоров'я.

Оптимізація непосредственале рухової активності учнів навчальних закладів має важливе гігієнічне значення, оскільки останнім часом у дітей та учнівської молоді спостерігається прогресуюча гіподинамія, надмірна вага, порушення постави та опорно-рухового апарату, дефекти зору і нервово-психічні відхилення.

Заняття фізичною культурою (вихованням) з учнями в навчальному закладі проводяться лише за наявності наказу директора про комплектування медичних груп. Розподіл всіх учнів учнів за станом здоров'я на деякі медичні групи для того, щоб проводити заняття з фізичної культури (вихованню ) зазвичай осуществляется подібним чином:

  1. Медичне обстеження організованих дитячих колективів;
  2. Визначення функціонального стану дитини проводиться при необхідності уточнити реакцію організму на дозоване фізичне навантаження (частота дихання, частота серцевих скорочень, а також артеріальний давленя).

При наявності невиконаних рекомендацій фахівців з додатковому обстеженню, не може бути зроблено висновок за результатами обов'язкового медичного огляду. В результаті дитина до занять фізичною культурою (вихованням) не допускається. Про всіх вимогах, Рекондаціях фахівців повинні бути в обов'язковому порядку поінформовані батьки дитини (лист МОЗ від 28.11.2007 № 4.03-1121).

Наказом директора певного навчального закладу списки всіх підготовчих і спеціальних медичних груп зазвичай затверджуються на поточний рік і обов'язковоюльно доводяться до відома вчителів фізичної культури (виховання), класного керівника, куратора, майстра. Він діє до наступного медичного обстеження та укладення безпосередньо лікарської комісії. У разі необхідності змінити групи здоров'я з фізкультури, на підставі заяви батьків і показаної, керівник учебного закладу видає додаток до наказу, що регламентує групи здоров'я з фізкультури учнів навчального закладу на поточний рік.

За допомогою медичного працівника навчального закладу класний керівник або особа, яка за це відповідає, оформляє "лист здоров'я" (в ПТУ - це отдельная сторінка журналу), яке повинне знаходитися в журналі і називається облік навчальних занять (додаток 3). Про закінчення терміну перебування самого учня в спеціальних або ж підготовчих групах медичний працівник навчального закладу, вчитель, класний керівник повинен завчасно повідомити учня і його батьків для проходження непосередньо повторного медичного огляду з визначенням медичної групи та отримання, звичайно ж, на це певного документа.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ