Головна : Новини

Переваги покупок в інтернеті

, 17:54
0 1783

Раніше мало хто задупромивали над тим, де краще здійснювати покупки - після роботи всі йшли до магазинів. І ось тепер ми робимо покупки сидячи вдома, з чашкою кави, у свого ноутбука, вишукуючи дешевий товар. Така форма покупки має свої « плюси » і « мінуси & raquo ;, в яких вже на власному досвіді переконалися користувачі глобальної павутини.

І ассортімент, і економія

Олександр Качан і його друзі є частими « відвідувачами » інтернет-магазинів. Він каже, що так придбав рідкісну модель фотоапарата, яку не міг знайти ні в одному магазині. Чоловік розповідає, що спочатку через Інтернет підібрав потрібну модель. Потім відвідав різні магазини, але бажаного товару не знайшов. Продавці пропонували замовити товар, але ціна явно « кусалася & raquo ;. Паралельно з цим, причому значно легше і швидше, він вів пошук у віртуальних магазинах всесвітньої павутини. Там без проблем знайшов те, що хотів. Зараз Олександр згадує, що пропозицій було багато, але вибрав те, яке найбільше внушало довіру. За лічені хвилини замовив товар безпосередньо на сайті обраного продавця. Потім був дзвінок з магазину. Уточнили деякі деталі угоди, де і як краще отримати замовнику товар та інші деталі. Сподобалося те, що товар повинні були доставити протягом 2 днів. В обумовлений час Олександр був вже в представництві Інтернет-магазину. Оглянувши товар, переконався в тому, що фотоапарат справний, і що важливо - продавець надав гарантію і чек, після чого наш герой розрахувався за покупку. Так він став власником бажаного цифровика японської збірки.

На цьому Олександр Качан не зупинився. Наступною його покупкою був ноутбук. Зробивши « розвідку » у двох напрямках, переконався, що бажана модель комп'ютера, куплена в інтернет-магазині обійдеться на 10 відсотків дешевше - а це близько 500 гривень. Тому там і зробив покупку. І не шкодує, бо товаром задоволений. Далі Олександр преобрел дитячий велосипед для своєї дочки Вероніки. До речі, зробив це він в оптовому інтернет магазині, поетому і ціна на покупку була на багато нижче ніж на базарі.

Спочатку гроші - тоді товар

Досвід покупки товарів через Інтернет є і у мене особисто. Сталося це більше року тому. Тоді в обласній лікарні лікувалася моя дочка. Необхідно було придбати ліки для хірургічної операції. Від лікаря я дізнався, щонеобхідне можна замовити через Інтернет. Хочеш - не хочеш - довелося вникати в суть справи. Замовити товар було дуже легко, а головне - швидко. Але на відміну від мого першого співрозмовника, мені довелося через банк внести повну передоплату за товар. Коли я це зробив, то ще й змушений був зателефонувати на стаціонарний телефон в Інтернет-магазин. Від менеджер я отримав код посилки, і вже на наступний день в представництві « Нової пошти » отримав своє замовлення. Скажу відверто, що, незважаючи на запевнення менеджера, що товар буде вчасно доставлений, стаціонарний телефон магазину, реальну адресу в Києві, куди можна було зайти і забрати покупку, все ж певний страх був - не втратаю я гроші а головне, чи не загубляться десь дорогі ліки. Тільки тоді, коли отримав невелику бандероль в представництві перевізника - відлягло. Пізніше, через Інтернет я придбав мобільний телефон і рідкісний ТВ-тюнер. До речі, ні в одному з магазинів не було такого приладу. А по телефону, то навіть незважаючи на витрати на перевезення, виграшв ціні був десь 90-110 гривень.

Але не завжди куплене через Інтернет є більш дешевим. Так, студентка одного з вузів, розповіла мені, що вона замовила квиток на потяг через Інтернет. Сподівалася, що він буде за тією ж ціною, що і в касі - і її надії виявилися марними. За таку послугу вона заплатила дополнительале 25 гривень. І єдина перевага покупки через Інтернет була в тому, що вона змогла самостійно вибрати для себе відповідне місце у вагоні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ