Головна : Новини

Тимчасова непрацездатність студента

, 15:35
0 430

Положення про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність студента:

  • Експертизу тимчасової втрати працездатності при захворюванні студента має право проводити працівник державного (комунального) лікувального закладу, який надає медичну допомогу;
  • Середньому медичному персоналу, в тому числі фельдшерским пунктам дозволена видача довідок тільки на один день;
  • Амбулаторно-поліклінічні заклади мають видати довідки за обліковою формі 095 / у за підписом одного лікаря до 10 днів, а при необхідності продовження лікування, лікарською комісією до одужання хворого. Максимальний термін перебування на довідці про тимчасову втрату працездатності - 4 місяці;
  • Довідки, видані за межами проживання студента, повинні бути завірені головним лікарем, або його заступником та печаткою лікувального закладу;
  • При стаціонарному лікуванні довідка видається на час перебування студента в лікарні з подальшим продовженням на термін не більше 3-х днів.

При захворюванні з тимчасовою втратою працездатності студент зобов'язаний протягом перших 3-х днів сповістити адміністрацію факультету про своє захворювання, і після закінчення лікування надати завірену студентською поліклінікою.

Систему реєстрації довідок, виданих іншими лікувально-профілактичними установими введена з метою контролю за станом здоров'я студентів та своєчасного взяття хворих на диспансерний облік, проведення лікувально-оздоровчих заходів у міській студентській поліклініці.

Зареєструвати довідку в студентській поліклініці потрібно протягом 1 тижня після одужання, в окремих випадках протягом 10 днів.

Інплан

1. Індивідуальний графік здачі сесії надається за заявою студента, до якого додається завірена студентською поліклінікою довідка. Кількість днів, на які надається індивідуальний графік не повинна перевищувати термін хвороби.

2. Повторний курс навчання може бути предосний у випадку, якщо студент хворів протягом семестру або під час екзаменаційно-залікової сесії більше 1 місяця і повинен вчасно зареєстровані студентською поліклінікою довідку про хворобу.

3. У виняткових випадках, коли студент продовжує хворіти і залишається непрацездатним за межами міста, висновок видається лікувальним учрежденям за місцем продовження лікування.

4. Всі спірні питання з приводу надання індивідуального графіка, повторного курсу навчання і академічної відпустки розглядаються керівництвом навчального закладу разом зі студентською поліклінікою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ