Головна : Новини

Часто болить голова? Причини знайдені

, 15:25
0 336

Вам часто болить голова? І лікарі не можуть поставити вам правильний діагноз? Тоді вам слід прочитати дану статтю для того, щоб зрозуміти, що може причина пов'язана з нервами або артеріями. Отже, почнемо … І допоможе нам у цьому розібратися Зотова Н. П. - лікар-невролог.

Нерви

Після невдалих спроб побороти біль, бОЛЕВ симптоми посилюються. Але на цей раз болить по-іншому: тупа ниючий біль переходить в поколювання і / і оніміння в певних частинах шиї і потилиці. На допомогу приходять протизапальні препарати, бо поставили діагноз - запалення нерва. Деякі починають відігрівати цей "застуджений" нерв.

Насправді, це шийнийхребець, який змістився вправо і викликав спазми м'язів. На цей раз він також тисне на нервовий корінець, який знаходиться під хребцем. Це фізичне навантаження на нервовий корінець називається утиском або запаленням нерва. Тобто, запалення нерва не означає, що Ви його застудили або переохолоділи на вулиці. Тому вигрівання шиї ніяк не поможемот цьому нерву, хіба що частково послабить спазмовані м'язи. На даному етапі в бій з болем вступають протизапальні та знеболюючі препарати, які допомагають зняти больовий симптом доти, поки Ви їх приймаєте. Але вони аж ніяк не вирішують основну проблему - підвивих (зміщення) хребця.

Що ж тоді робити?

Відповідь очевидна - вправити, в даному випадку, це ж хребець - поставити його на своє місце.

Артерії

Після прийому різних препаратів біль тимчасово проходить, але згодом повертається. На цей раз головний біль супроводжується запамороченням, дисбалансом, і перепадами тиску. Препарати не допомагають. Наступний крок Вас направляють на МРТ шийного відділу хребта та / або головного мозку на виявлення або спростування серйозних хвороб. У більшості випадків Вам кажуть - все добре, або просто - у Вас остеохондроз. Далі рекомендують перевірити судини голови та шиї. В результаті обстеження запаморочення пояснюють звуженням або спотворюючиням хребетних судин. Рішення - попийте таблеток для розширення судин. Для перестраховки можуть направити на ЕКГ, щоб перевірити роботу серця; часто все в нормі.

Що ж насправді відбувається?

Спазми подзатилочная м'язів також створюють фізичний тиск на хребетні артерії. Ці всі фактори обгорнуласняют попередні діагнози: звуження або викривлення судин. Як бачимо, ці артерії самі по собі не звужуються і не викривляються. Генетичні чинники тут теж ні при чому - це не спадковість. Можливо, причиною цих проблем є остеохондроз?

Запаморочення, запаморочення або слабість викликаються браком кисню в головномумозку в результаті всіх цих змін в шийному відділі хребта. Саме тому препарати призначені для розширення судин є неефективними, тому що вони не в змозі фізично поставити хребець на його місце.

І так проходить кілька місяців, а то й кілька років безрезультатного "лікування". Людина починає паніковать - підвищується артеріальний тиск, починаються психологічні зміни, руйнується якість життя. Зрештою ставлять діагноз - ВСД (вегетативно-судинна дистонія) і призначають психотропні препарати і психотерапію. Або кажуть: не придумуйте собі хвороби або ще простіше: живіть з цим.

Що ж тоді робити?

Відповідь очевидна - вправити, в даному випадку хребець - поставити його на своє місце.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ