загрузка...
Головна : Новини

Розкіш материнства

, 20:33
0 360

Перш вразило нас те, що, незважаючи на всі економічні труднощі, народжуваність в країні збільшується ппро порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Незважаючи на те, що згідно з Конституцією лікування у нас безкоштовне, всім давно відомо, що на практиці ця теза давно не відповідає дійсності. Мізерне фінансування змушує роддом просити породіль закуповувати всі необхідні для пологів препарати самостійно. В аптеках міста такий рідмулових пакет коштує чимало, якщо вагітній необхідний кесарів розтин - вартість пакета дещо вищий. Однак до кесаревих розтинів лікарі ставляться обережно і роблять їх тільки в крайньому випадку, дотримуючись думки, що процес народження дитини повинен бути максимально природним. З тих же міркувань не радять привчати немовлят до сосок, відяких може навіть змінитися прикус. Якщо мати не може самостійно годувати малюка, краще годувати його з чашечки. До речі, на порталі про дитяче здоров'я "ВашПедіатр":, ви можете прочитати все що стосується дитячого здоров'я.

Підтримка жінок під час пологів

Останнім часом набуло поширення тадещо явище, як присутність на пологах чоловіків та інших близьких родичів вагітних. Ті, хто бажає допомогти жінці в нелегкому процесі народження дитини, повинні обов'язково відвідати заняття школи батьківства, в якій їх знайомлять з теорією пологів, навчать правильному поводженню під час них.

Варто знати

здоровье вагітних жінок викликає велике занепокоєння - у 95% мам спостерігаються ознаки анемії. У результаті тільки 12% всіх пологів проходять без ускладнень, а відсоток здорових новонароджених - мізерний. За словами лікарів, нормальний перебіг вагітності тільки оздоровлює жіночий організм, але для цього жінка повинна активно піклуватися про своє здоровтє, від якого залежить і здоров'я дитини.

Що потрібно робити щоб ваша дитина народилася здоровою?

  • У першу чергу, кожна вагітність повинна бути плановою і бажаною. Перед вагітністю жінка повинна оздоровитися, при необхідності полікувати зуби, нирки;
  • Обом будущім батькам бажано пройти повне медичне обстеження - переконатися, що в їх організмах немає ніяких інфекцій;
  • Необхідно якомога раніше стати на облік, регулярно відвідувати лікаря і неухильно виконувати його установки;
  • Виключити вживання алкоголю і нікотину, избегать галасливих компаній, обмежити статеве життя;
  • Для розвитку естетичних нахилів малюка вагітним рекомендується слухати приємну музику, читати позитивні книги, ходити в музеї, театри;
  • Для збереження фігури майбутні мами повинні дотримуватися дієти, багато рухатися, робити физические вправи і готувати організм до материнства.

Які імена дітей сьогодні є найбільш популярними?

Що стосується імен, які дають зараз дітям, то спостерігається тенденція до дотримання традицій церковного календаря - часто дитину називають ім'ям того святого, в чий день він народився, атакож до повернення чисто українських імен - поширеними іменами стали Назар, Богдан, Софія, Дарина, Олександра, Соломія, Катерина, Діана. Як і раніше дітей часто називають Вікторія, Іринами, Максимами, Оленою, Вадимами, рідше Іванами, Марина, Валерія, Лідія. Бувають цікаві імена - Марк, Єва, Аделіна, Регіна, Божена, Аеліта, Анна-Марія, Даніель, Фатіма. Під час запису імен у свідоцтво про народження часто доводиться переконувати батьків дотримуватися правил української граматики. Окремі батьки наполягають, щоб дитину записали, наприклад, не Христиною, а Христиною, НЕ Микитою, а Микитою, незважаючи на те, що в українському словниках і довідниках імен, якими керуються працівникиРАГСу, такі імена відсутні. Іноді « перемагає » правопис, іноді вперті батьки, але в цьому випадку в свідоцтві записується примітка - ім'я дане на вимогу батьків.

Висновки

Сподіваємося, наша розмова не злякала майбутніх борців за поліпшення демографічної ситуації в державі,яких насамперед бажаємо мужності і здоров'я для дітей та їхніх мам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ