здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікар року в Рівне - Валентин Піонтковський

Грудень 16 2015

Валентин Піонтковскій- завідувач ортопедо-травматологическая відділенням Рівненської обласної клінічної лікарні, головний ортопед-травматолог обласного управління охорони здоров'я, кандидат медичних наук. У липні 2014 ортопедо-травматологічне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні перевернули чергову сторінку історії - 55 років з дня заснування. Шлях, пройдений від 10 ліжокдо самого відділення лікувальної установи з 89 співробітниками - це історія, створена щоденним нелегкою працею всього колективу, історія розвитку надання якісної спеціалізованої допомоги, постійного зростання і впровадження нових сучасних технологій і методик хірургічного лікування. Розвиток відділення, шлях і напрямок руху завжди внайбільшою мірою залежали від керівника підрозділу. З самого початку і до цих пір на чолі колективу - гідні керівники, кваліфіковані лікарі.

РОКЛ

З жовтня 2010 року на чолі ортопедо-травматологічного відділення РОКЛ - кандидат медичних наук, визнаний новатор медичної галузі України Валентин Піонтковський.

Кілька років пропрацювавши нейрохірургом у Чернівцях, де свого часу навчався, Валентин Костянтинович прибуває в Рівненську, де очолює найбільше відділення обласної клінічної лікарні. Саме тут ось вже більше чотирьох років він не тільки вміло організует роботу колективу майже з дев'яти десятків працівників, а й постійно і невтомно вводить в щоденну практику передові наукові досягнення сучасної ортопедії і травматології, які допомагають людям повертати якість повноцінного життя.

Операції

Свій досвід і навички Валентин Костянтинович активно передає колегам у різних регіонах України, проводячи там оперативні втручання при. Так, показову операцію тотального цементного ендопротезування кульшового суглоба він проводив у Чернівцях; операцію по стабілізації хребта - в Лікарні швидкої медичної допомоги (м Київ), Головному військовому госпіталі України (Київ), Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (Одеса), Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, Дніпропетровській ДЗ "СМСЧ -№6", Чернівецькому військовому госпіталі, лікарні швидкої медичної допомоги (м Чернівці). І це лише частина тих операцій, які вмілі руки Валентина Піонтковського проводять по всій Україні.

Як керівник ортопедо-травматологічне відділення, Валентин Піонтковський почав артроскопію (сучасні малотравматичні операції операції на колінному і плечовому суглобі, виконувані через проколи шкіри), оперативну вертебрології (операції з приводу патологій хребта) в Рівненській обласній клінічній лікарні, розвинув у відділенні такі нацементу в тіло ураженого хребця);

 • стабілізація шийного відділу хребта з переднього і заднього доступів сучасними конструкціями;
 • хірургічна корекція деформацій хребта;
 • хірургічне;
 • епідуральний адгезіоліз при патології міжхребцевих дисків (введення медикаментів в безпосередній близькості до грижі диска, що сприяє зменшенню її розмірів і зменшенню болів).
 • Під його керівництвом активно розвивається:

  • сучасний малоінвазівний остеосинтез - проводиться фіксація переломів металоконструкціями з невеликих доступів під рентген-контролем;
  • ендопротезування (заміна кульшового та колінного суглоба при їх патології);
  • хірургія тазу та вертлюжної западини.

  Колектив

  У відділенні, яке очолює Валентин Піонтковський, як у професійній футбольній команді, у кожного лікаря - свою ділянку роботи, своя спеціалізація. Так:

  • лікарі вищої кваліфікаційної категорії Юрій Малевич, Юрій Каштан, Юрії Ціплінській і Віктор Касянчук спеціалізуються на проведенні остеосинтезу складних переломів кісток кінцівок, у тому числі на малоінвазісном остеосинтезе з використанням сучасних металоконструкцій, володіють багатьма методиками хірургічної корекції ортопедичної патології кісток і суглобів кінцівок.
  • Микола Новак, Богдан Мироник, Сергій Пєчніков, Олександр Хорхолюк і Юрій Ничипорук - забезпечують цілодобове надання високоспеціалізованої ургентної допомоги у відділенні.

  А разом це - потужний колектив професіоналів, які стоять на сторожі людського здоров'я, і ??на його капітані використання яких у щоденній практиці допомагає пацієнтам повноцінно рухатися, жити і радіти життю.

  ← Розкіш материнства Яка користь борсукового... 
  Переглядів: 770
  Автор: Надя Данильченко

  Додати коментар
  Ваше им'я
  Текст
  Введіть символи, що на зображенні

  МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

  ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

  ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

  БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

  ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

  worldtranslation.org

  ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

  продукція артлайф

  World translation

     Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
  - Міжхребцева грижа диска;
  - ДЦП;
  - Псоріаз;
  - Цукровий діабет;
  - Артроз і т. д.
  Шульга Микола Володимирович
     Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
     Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

  Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

  © 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


  Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

  Марк Твен