Головна : Новини

Лікар року в Рівне - Валентин Піонтковський

, 15:39
0 823

Валентин Піонтковскій- завідувач ортопедо-травматологическая відділенням Рівненської обласної клінічної лікарні, головний ортопед-травматолог обласного управління охорони здоров'я, кандидат медичних наук. У липні 2014 ортопедо-травматологічне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні перевернули чергову сторінку історії - 55 років з дня заснування. Шлях, пройдений від 10 ліжокдо самого відділення лікувальної установи з 89 співробітниками - це історія, створена щоденним нелегкою працею всього колективу, історія розвитку надання якісної спеціалізованої допомоги, постійного зростання і впровадження нових сучасних технологій і методик хірургічного лікування. Розвиток відділення, шлях і напрямок руху завжди внайбільшою мірою залежали від керівника підрозділу. З самого початку і до цих пір на чолі колективу - гідні керівники, кваліфіковані лікарі.

РОКЛ

З жовтня 2010 року на чолі ортопедо-травматологічного відділення РОКЛ - кандидат медичних наук, визнаний новатор медичної галузі України Валентин Піонтковський.

Кілька років пропрацювавши нейрохірургом у Чернівцях, де свого часу навчався, Валентин Костянтинович прибуває в Рівненську, де очолює найбільше відділення обласної клінічної лікарні. Саме тут ось вже більше чотирьох років він не тільки вміло організует роботу колективу майже з дев'яти десятків працівників, а й постійно і невтомно вводить в щоденну практику передові наукові досягнення сучасної ортопедії і травматології, які допомагають людям повертати якість повноцінного життя.

Операції

Свій досвід і навички Валентин Костянтинович активно передає колегам у різних регіонах України, проводячи там оперативні втручання при. Так, показову операцію тотального цементного ендопротезування кульшового суглоба він проводив у Чернівцях; операцію по стабілізації хребта - в Лікарні швидкої медичної допомоги (м Київ), Головному військовому госпіталі України (Київ), Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (Одеса), Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, Дніпропетровській ДЗ "СМСЧ -№6", Чернівецькому військовому госпіталі, лікарні швидкої медичної допомоги (м Чернівці). І це лише частина тих операцій, які вмілі руки Валентина Піонтковського проводять по всій Україні.

Як керівник ортопедо-травматологічне відділення, Валентин Піонтковський почав артроскопію (сучасні малотравматичні операції операції на колінному і плечовому суглобі, виконувані через проколи шкіри), оперативну вертебрології (операції з приводу патологій хребта) в Рівненській обласній клінічній лікарні, розвинув у відділенні такі нацементу в тіло ураженого хребця);

 • стабілізація шийного відділу хребта з переднього і заднього доступів сучасними конструкціями;
 • хірургічна корекція деформацій хребта;
 • хірургічне;
 • епідуральний адгезіоліз при патології міжхребцевих дисків (введення медикаментів в безпосередній близькості до грижі диска, що сприяє зменшенню її розмірів і зменшенню болів).
 • Під його керівництвом активно розвивається:

  • сучасний малоінвазівний остеосинтез - проводиться фіксація переломів металоконструкціями з невеликих доступів під рентген-контролем;
  • ендопротезування (заміна кульшового та колінного суглоба при їх патології);
  • хірургія тазу та вертлюжної западини.

  Колектив

  У відділенні, яке очолює Валентин Піонтковський, як у професійній футбольній команді, у кожного лікаря - свою ділянку роботи, своя спеціалізація. Так:

  • лікарі вищої кваліфікаційної категорії Юрій Малевич, Юрій Каштан, Юрії Ціплінській і Віктор Касянчук спеціалізуються на проведенні остеосинтезу складних переломів кісток кінцівок, у тому числі на малоінвазісном остеосинтезе з використанням сучасних металоконструкцій, володіють багатьма методиками хірургічної корекції ортопедичної патології кісток і суглобів кінцівок.
  • Микола Новак, Богдан Мироник, Сергій Пєчніков, Олександр Хорхолюк і Юрій Ничипорук - забезпечують цілодобове надання високоспеціалізованої ургентної допомоги у відділенні.

  А разом це - потужний колектив професіоналів, які стоять на сторожі людського здоров'я, і ??на його капітані використання яких у щоденній практиці допомагає пацієнтам повноцінно рухатися, жити і радіти життю.

  Автор: Artlife
  ОЦІНИТИ НОВИНУ
  0 (голосів: 0)

  Читайте також:


  Коментарі

  ВВЕРХ