Головна : Новини

Особливості шин Гудієр фіцієнт Грип Перфоманс

, 11:52
0 337

Основними достоїнствами даних шин від компанії Goodyear є: висока паливна економічність, знижена опірність до коченню, стійкість до зношування на жорсткому асфальті, відмінна стійкість до аквапланування, знижена шумність, стабільна курсова стійкість.

Efficient Grip Performance володіють коротким гальмівним шляхом і посиленим зчепленням на мокрій дорожній поверхні.Шини відмінно продемонстрували себе в умовах різної погоди і мінливих доріг (в тому числі і на гірській місцевості). Вони однаково гарні в сніг, дощ і сонячну погоду.

Розробники даних покришок приділили максимум уваги надійності їх зчеплення з дорожним покриттям. Так, щоб забезпечити такі значні експлуатаційні качества, гуму обладнали несиметричним направленим малюнком протектора, що створений за допомогою 5-ти ребер подовжнього розташування.

Імовірність виникнення аквапланування на мокрому дорожньому покриття мінімізується за рахунок 4-х поздовжніх водовідвідних каналів на робочій поверхні покришки, які бадьоро виштовхують залишки води.

Скорочення гальмівного шляху

У даній покришці була використана технологія ACTIVE BRAKING (активне гальмування), яка покращує контакт покришки з дорожнім покриттям, за рахунок цього гальмівний шлях в порівнянні з її головними конкурентами повинен скоротитися на два метри (3% - на сухій дорозі, 8% - на мокрій). Автошина має категорію А1 для зчеплення на мокрій дорозі.

Зниження витрати палива

Як стверджує розробник: в даній покришці був досягнутий прекрасний результат зниження витрати палива. У тих. хар. шини зазначено, що базовий оновлений компонент виготовлений з використанням технології FuelSaving, зодействующей зменшенню опору коченню на вісімнадцять відсотків і понижувальної розсіювання енергії гуми. У сукупності все це скорочує витрати споживача, оскільки впливає на ефективність витрати бензину.

Довговічність і надійність

У цих шинах від Goodyear застосована технологія WEAR CONTROL, что забезпечує прекрасний баланс між: чудовим зчепленням з будь-якому дорожньому покриття, економічністю і зносостійкість. Даний баланс був досягнутий завдяки застосуванню 2-х гумових сумішей.

Верхній шар покришки володіє великою еластичністю, яку отримали завдяки використанню особливих кремнійвміщуваних присадок. У результаті, завдяки високій еластичності протектор зможе дуже щільно облягати навіть найдрібніші нерівності на дорожньому покриття.

Внутрішній шар гуми має зниженою теплопровідністю і значною жорсткістю. В результаті у розробників вийшло зменшити знос протектора, безпосередньо залежного від стійкості гуми до нагрівання.

Ці особливості дозволяють поліпшити коефіцієнт зчеплення, що дуже важливо на мокрій дорозі. А коефіцієнт зносостійкості протектора підвищують присадки з кремнію.

Підвищена жорсткість автогуми призводить до стійкості колеса до деформацій і до рівномірного розподілу тиску по всій області плями контакту.

Висновок

Для даної шини абсолютно невластиво таке поняття, як незбалансований знос, що час від часу істотно скорочує період безпечного використання шини, тому її висока ціна абсолютно виправдана. А сама Goodyear Efficient Grip Performance на 100% підходить для повсякденного експлуатіціі при будь-яких погодних умовах на наших дорогах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ