Головна : Новини

Об'єднаними зусиллями - на боротьбу з наркоманією

, 21:38
0 311

Однією з найбільш глобальних проблем сучасностіє наркоманія. Поширившись у всьому світі, це антисоціальна явище стало невід'ємною складовою суспільного життя. Не оминула ця біда і Україні. Спеціальні дослідження свідчать про те, що в нашій державі кількість споживачів наркотиків перевищує 500 тис. Чоловік. Результати інших досліджень дають цифру набагато больше.

В Україні в умовах політичної та економічної нестабільності, відсутності чіткої перспективи, невлаштованості життя, розмитою суспільної моралі, розгубленості перед загальними і особистими проблемами багато людей, особливо молодь, вдаються до вживання наркотиків, як своєрідної форми захисту від усіх цих пРоблен. На жаль, наркоманія все молодіє, проникає в шкільне середовище.
Як же вберегти підростаюче покоління від наркотиків? Відповідь на це питання намагалися дати учасники круглого столу на тему "Організація дієвої взаємодії та обміну інформацією у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичеських засобів, психотропних речовин і прекурсорів серед дітей та молоді ".

У виступах учасників круглого столу звучала загальна думка про те, що наркоманія - хвороба, і не окремої людини, а всього суспільства, яка руйнує особистість не тільки морально і фізично, а й призводить її до скоєння злочинів.Це проблема не лише неблагополучних сімей, але і заможних сімей. Щоб успішно боротися з цим злом, зазначав учасник круглого столу - доктор Олександр Овсянюк (автор методики "Дистанційна Терапія Дао":), слід об'єднати зусилля батьків, педагогів, психологів, правоохоронців, соціальних працівників, медиків. І головним засобом у искорененіі наркоманії та інших негативних проявів у молодіжному середовищі повинна стати дієва профілактика. Слід докласти максимум зусиль, щоб не допустити залучення дітей, підлітків до згубних звичок.

Те, що в школах здійснюється в цьому напрямку відповідна робота показав, знятий під час проведенія в старших класах заходи, відеофільм під назвою « Ми проти наркотиків & raquo ;, який подивилися учасники круглого столу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ