Головна : Новини

Як зміцнити імунітет?

, 16:59
0 314

Тільки ми звикли до теплого сонечка, як на зміну літа прийшла осінь. Стало прохолодно, вітряно, і ми почали хворіти. А причиною цьому - ослаблений імунітет. Як правильно його зміцнити - рекомендує клінічний імунолог Світлана Поліщук. Давайте більш детально дізнаємося про це прямо зараз.

Що таке імунітет?

Імунітет - це система захисту всього організму. Щоразу зі зміною сезону імунітет змінюється або слабшає, адже він так само, як і весь організм звикає до певної температури і вологості повітря. Якщо імунітет не справляється з визначеними температурними змінами, людина страждає від респіраторних та інфекційних захворювань, виник даються і хронічні хвороби. Більш детально про імунітет читайте на сайті: .

Як запобігти ослаблення імунітету?

Щоб запобігати ослаблення імунітету, треба заздалегідь подбати про підвищення захисних можливостей організму. Для цього необхідно вести здоровий спосіб життя: спати не менше восьми годин на добу, займатися спортом і правильно харчуватися. У раціон повинні входити різноманітні фрукти і овочі, багаті вітамінами, а також продукти, що містять велику кількість білків та рослинних жирів. Достатньо білків міститься в бобових і молочних продуктах, а на корисні жири багата риба. Також для підвищення адаптаційних можливостей організму, за призначенням лікаря, можна вживати певні вітамінні препарати, так звані адаптогени. Це можуть бути ліки на основі ехінацеї, женьшеню, молодих оленячих рогів. Підвищити імунітет також допоможуть протеїнові комплекси, препарати на основі дріжджів, пророслих зерен пшениці.

Висновки

Отже, сьогодні багато хто з нас дізналися що таке імунітет, і як правильно його зміцнювати. Пам'ятайте, що це треба робити в комплексі, тобто повністю дотримуватися всі правила, тому що тільки вони можуть дати хороший результат. Ваше здоров'я залежить від тогоо, як ви ставитеся до свого тіла і як ви дбаєте про нього. Це важливо. Тільки виховавши себе правильно ви зможете дати приклад своїм дітям. А цей приклад дорожче будь-яких грошей, тому що наше здоров'я - безцінне.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ