Головна : Новини

Мамам на замітку: готуємо дитячу кімнату

, 19:51
0 1471

Про те, як правильно оформляти дитячу кімнату і які саме речі принесуть максимальну користь малюків знають всі рівненські мами. Тому сьогодні ми дізнаємося багато корисного.

Все почалося з того, що для фіналісток проекту «Пузата мама» житловий комплекс «Сімейний» ініціював проведення майстер-класу: Як правильно облаштувати кімнату для дітей? Отже, рівненський дизайнер Іванна спільно з лікарем-імунологом-алергологом Світланою розповіли для майбутніх мам як зробити дитячу кімнату максимально функціональною, також те, як прикрасити матеріалами безпечними для здоров'я і врахувати всі важливі деталі і аспекти, щоб ваш малюк відчував себе зручно і затишно в своєму особистому просторі. Більше інформації ви можете дізнатися на сайті: .

Що повинно лежать в основі дизайну?

В основі дизайну дитячих кімнат обов'язково повинно лежати створення маленького мікросвіту, який викликав би інтерес вашої дитини. Зазвичай це можна досягти за допомогою маленьких за розміром, але різних по своїй функціональності зон: ігрової, спальні, а також робочого місця. Пам'ятайте, що дитяча кімната не повинна вам нагадувати якийсь офіс або готельний хол.

Вдома дитина повинна відпочивати від активної діяльності, яка проводилася в дитячому садку чи в школі, тому в кімнаті потрібно створити ту атмосферу, яка зможе погасити зайву рухливість дитини. Психологи радять вибирати теплі жовті, оливкові і рожеві тони. Червоних відтінків краще уникати. Разом з тим батьки можуть самостійно наклеїти цікаві та яскраві малюнки. Саме розглядання таких візерунків на шпалерах або стіні допомагає розвивати уяву.

Поради від лікаря алерголога-імунолога

Крім того лікар алерголог-імунолог Світлана акцентувала увагу мам на кількох важливих акцентах. Основні з них:

  • У кімнаті дитини повинні використовуватися тільки гіпоалергенні екологічно чисті матеріали;
  • Прати дитячі речі варто при температурі не менше 70 градусів;
  • Вологість у приміщенні, де знаходиться дитина, має бути до 50%;
  • Не використовувати подушки з перини. Такі речі краще вибирати з синтетичних матеріалів;
  • У кімнаті, де знаходиться ваша дитина обмежити «пило-збирачі» (килими, іграшки, книги);
  • Періодично, раз в рік виносити постіль і покривала.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ