Головна : Новини

Основні групи препаратів для схуднення

, 13:10
0 290

Всі люди хочуть мати гарну фігуру і міцне здоров'я. Але, на жаль, не всі можуть собі це дозволить. Екологія, неправильне харчування і сидяча робота призводить до того, що з часом у людей з'являється зайва вага. Багато намагаються його скинути самостійно, займаючись різними вправами, а деякі вже зрозуміли, що найбільш ефективний і швидкий спосіб скинути зайву вагу - це приймати . Тому сьогодні ми більш докладно про них поговоримо.

Всі порошки, капсули і таблетки, які призначені для схуднення зазвичай об'єднують у такі групи:

  1. Аноректики – являють собою засоби центральної дії, які пригнічують апетит шляхом прямого впливу  в головний мозок, а точніше в центр, який відповідає за насиченість. Сьогодні в нашій країні ця група представлена різними видами препаратів, які зроблені на основі Сибутраміну гідрохлориду, а за кордоном, зокрема це стосується США – Фентермином, аналогом Амфетаміну. Також один з популярних препаратів, який зроблений на основі Фентермина – це таблетки Адипекс.
  2. Нутрицевтики і парафармацевтики – це численні групи Бадів. Вони один від одного відрізняються тільки процентним вмістом різного роду інгредієнтів.  Зниження ваги можна досягти завдяки тому, що відбувається збалансоване надходження в людський організм всіх корисних речовин – вітамінів і мікроелементів. Ця продукція неоднорідна по своїй суті  – все залежить від того, яка фірми її виготовила. Як ми бачимо, існує і заслуговує особливої уваги продукція, і зустрічаються відверті підробки. Досить сказати, що аскорбінова кислота, та інші вітаміни  у натуральному складі зовсім не виділяються, і в таблетках вони перебувати лише у вигляді їх синтетичних аналогів.
  3. Сечогінні та проносні препарати – маса тіла звичайно знижується шляхом виходу з організму людини рідини з сечею або ж рідким стільцем. Але це зовсім не нешкідливо для людського організму, тому що згодом настає зневоднення. Разом з рідиною також виводитися корисна мікрофлора кишечника і електроліти. До того ж багато розповсюджувачі кажуть, що ці таблетки для схуднення  виготовляють на основі тільки натуральних трав'яних рослин, і при цьому люблять давати їм екзотичні назви. Як говорить багаторічна практика, велика кількість таблеток виготовлені на основі звичайної сени і різного роду аптечних сечогінних.
  4. Препарати, які зроблені на основі целюлози – вони заслуговують дуже особливу увагу. Целюлоза допомагає гарненько почистити кишечник і позбавить організм від баластних речовин і від різного роду токсинів. Правда, що препарат протипоказаний тим людям, які мають активні запальні процеси органів травлення.
  5. Спалювачі жиру – являють собою найбільш  поширену групу. Механізм дії даних засобів пояснюється зазвичай туманно. Розпад жиру здійснюється завдяки тому, що прискорюється обмін речовин в організмі. А як це відбувається, то тут вже справа зовсім темний, одні «активні гени» і «квінтесенції». Важливо нагадати і те, що гени містяться лише в клітинному ядрі, і ніяк вони не можуть перебувати у багатьох препаратах. А квінтесенція – це сам по собі термін філософського характеру, а не фармакологічний, як багато хто любить говорить.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ