Головна : Новини

Прибирання після ремонту

, 22:11
0 537
Після завершення ремонту, будівництвапотрібно провести професійне прибирання квартири. Під час ремонту в квартирі піднімається пил, який осідає на стелі і стіни, збирається будівельне сміття, також стають помітні забруднення від будівельних матеріалів яких дуже важко позбутися. Яка ж? Якщо її будуть робити професійні клінінгові компанії, тоді ціна будезвичайно ж вище. Чому варто довірити професіоналам? Якісно прибрати кожен метр приміщення (вікна, підлогу, двері та ін.) Від будівельних матеріалів та іншого бруду дуже важко позбутися, а без професійних хімічних засобів і техніки можна витратити дуже багато часу і зусиль, не досягнувши потрібного результату і навіть щось пошкодити . Обичние хімічні засоби не призначені для боротьби із стійкими сухими забрудненнями від будівельних матеріалів і не дають потрібний ефект. Прибирання після ремонту відноситься до складних робіт, причина того, що потрібна максимальна концентрація і досвід у прибиранні адже одна не правильна дія або хімічний засіб, і можна пошкодити тільки окрашенние стіни або цінні елементи інтер'єру.

Прибираємо все що миється водою

Під час ремонтних робіт у приміщенні вашої квартири або будинку залишається дуже багато будівельної бруду, пилу, шпаклівки, грунтовки на різних поверхнях.
Ми маємо успішний досвід подолання таких післяремонтних проблем. Деякі з них ми вам запропонуємо.

Миття підлог.

Моя підлогу або іншу поверхню ми стикаємося з "розводами", тобто бруд просто розмазується знову і знову. Для того щоб уникнути розлучень до води можна додати 5 мг LOC Універсальний миючий засіб (має ще 25 додатків).
Так наші майстри з викладення паркету та підлоги, шпаклівкавке та ін.. використовують краплю цього засобі на відро води, для того щоб прибираючи за собою мити підлогу один раз і без розлучень.
Автослесари і майстри мають справу з маслами перед роботою намазують руки цим засобом і мастила не залишаються на руках, якщо їх потім змити водою.
Засіб екологічний по шкіри і тіла. Не викликаєалергії. Практично без запаху. Розлучається в пропорції 1:20 або для легкого прибирання 1: 200 згідно нашого досвіду та рекомендаціям виробника.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ