здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання полімерних сіток при хірургії гриж

Лютий 16 2016

У нормальному стані, кожен з внутрішніх органів людини займає своє місце в точно відведеної їм порожнини. Але коли в ній присутній природний фізіологічний або патологічний отвір, орган може частково випинатися крізь нього в суміжну порожнину. Так утворюється грижа. Вона призводить до обмеження випала частини органу, дегенеративних змін у тканинах і нервових закінченнях, а також деструктивних дії на сусідні органи. Одним з методів лікування гриж є хірургічне втручання, метою якого є не лише вивільнення затиснутою частини органу, але і фіксація його в нормальному фізіологічному положенні. Для цього використовують допоміжні полімерні фіксатори .

Види грижових сіток

Результатом будь-якої операції на грижі є фіксація проблемного органу у відведеній йому порожнини. Оскільки існує фізіологічний або дефектний отвір в порожнині, то ризик рецидиву буде не менш високий, ніж раніше. До недавніх пір ця проблема вирішувалася за рахунок перекривання грижових воріт власними тканинами пацієнта. Примусове стягування в перспективі призводить до розвитку ускладнень, гнійників, несрастанию і місцевим розбіжності.

Коли використовується сітка, то органи і тканини залишаються в природному положенні і швидше повертаються до виконання своїх функцій. На практиці використовуються дві групи таких полімерних матеріалів:

  1. не розсмоктуються. Це група поліпропіленових сіток, які кріпляться у внутрішньо порожнини організму з допомогою швів або спеціальних клеючих мас. Матеріал є біоінертним по відношенню до задіяним тканин і за умови правильної реабілітації в післяопераційний період, жодних дискомфортних відчуттів, побічних ефектів і рецидивів не спостерігається;
  2. Розсмоктуються. Ці огороджувальні конструкції виконуються зі спеціального матеріалу, який через певний час повністю розчиняється і виводиться з організму з продуктами життєдіяльності. Цей проміжок тривати рівно стільки, скільки необхідно для наростання власних тканин в зоні воріт. Оскільки індивідуальні особливості організму різні, то і кількість новоутворених тканин може бути різним, іноді, навіть недостатнім, що призводить до повторного розвитку грижі.

Як імплантується сітка?

На даному етапі розвитку медицини, використовується два практичних методу імплантації

  1. Відкрите хірургічне втручання. У цьому випадку робиться великий розріз, що забезпечує широкий доступ до проблемній зоні. Проводиться тільки в тому випадку, якщо спостерігається вильное выпяивание. Очевидно, що такий підхід пов'язаний з можливим інфікуванням, складним загоєнням і залишковим шрамом. Його використання аргументовано тільки в тому випадку, якщо спостерігається грижа великих розмірів;
  2. Лапароскопічне втручання. Це один з найбільш популярних сьогодні малоінвазивних методів, при якому робиться маленький розріз, в який вводиться робочий інструмент типу зонда з маніпуляційними органами. В цьому випадку всі наслідки операція зводяться до мінімуму.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Що собою являють... Врожайні бульби 
Переглядів: 266
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен