Головна : Новини

Що собою являють SPA-процедури?

, 20:15
0 273

Омолоджуючі СПА-процедури з лікувальним ефектом можуть допомогти відволіктися від повсякденної суєти і напруженого ритму роботи. SPA - це оздоровчий центр, де ви можете за лічені години: позбутися від стресу, відновити сили, повернути молодість і красу свого тіла, а також спокій і радість душі. Слово SPA походить від бельгійського курорту Спа, який починаючи з XVI століття став улюбленим місцем відпочинку туристів з Бельгії. Найчастіше у всіх SPA-салонах панує така атмосфера: витають аромати екзотичних ефірних масел, звучать звуки спокійній розслаблюючій музики і мерехтять свічки. Чудові ритуали здоров'я та краси здатні понести Вас в райський куточок подалі від міської суєти! До речі, в Москві вам допоможе розслабитися "SPA Манія”.

Що можна отнески до SPA?

 • Сауни (класична фінська сауна, парова ванна, біосауна, крижаний грот);
 • Купання (у закритому і відкритому басейнах, у звичайній і сольової ванни, джакузі);
 • Фітнес (кардіотренування, несилові тренування, гімнастика, вправи для суглобів, вправи на розтяжку);
 • Класичні процедури (загальний масаж, точковий масаж, масаж обличчя, ванни з солями і маслами, а також манікюр і педикюр);
 • Йога, медитація.

SPA відпочинок являє собою цілий комплекс процедур, реально вирішують проблеми зі здоров'ям, відновлюють гармонію тіла і душі, поліпшують зовнішній вигляд. Сьогодні SPA відіграє важливу роль у багатьох оздоровчих центрів і сучасних клінік.

В SPA догляді застосовують участь 5 людських почуттів: нюх, дотик, смак, слух і зір. У тому місці, де людині комфортно душевно, там йому буде комфортно і фізично (і навпаки).

У SPA є 3 основних напрямки:

 1. етнічне, яке побудовано на місцевому колориті. Сюди входять: відновлювальна голкорефлексотерапія, тайський масаж, турецький хаммам, сауна, російська лазня, та ін;
 2. класичне (використання дарів моря та водолікування), яке побудоване на кліматотерапії (соляні печери, термальні джерела, лісовий, морське та гірське повітря, торф, бруду, сіль, водорості) і водних процедурах. Вона спрямована на відновлення психічного і фізичного здоров'я з застосуванням лікувальних природних ресурсів або ж їх штучних аналогів;
 3. медичне (профілактика захворювань і відновлення здоров'я), яке зустрічається в заміських готелях, центрах реабілітації, санаторно-курортних комплексах.

Розробляти оптимальну програму оздоровлення потрібно після бесіди з лікарем, який за результатами досліджень створює індивідуальну програму, враховуючи саме Ваші риси, духовний та фізичний стан, уподобання, а також очікування.

Також без SPA-процедур сьогодні дуже складно уявити собі корекцію фігури. Вони зайняли міцне місце при корекції фігури, лікування целюліту, догляді за шкірою, що зовсім і не дивно, адже грамотно підібраний курс:

 • покращує текстуру шкіри;
 • зменшує обсяги тіла;
 • підвищує еластичність і тонус шкіри;
 • зменшує прояви целюліту.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ