Головна : Новини

Що таке побутова алергія

, 10:50
0 255

Під терміном «побутова алергія» вже прийнято розглядати досить таки різні прояви алергії, які з'являються у відповідь на звичні фактори, що оточують людину в її повсякденному житті: в будинку, побуті, квартирі. Більше інформації про методикою ви можете прочитати на сайті: http://altherapy.ru/chto_lechim/lechenie_allergii/allergiya_na_domashnuu_pyl/.

Домашня пил - найбільш часта причина алергії

Домашня, а також бібліотечний пил і речовини побутової хімії, сухий корм саме акваріумних риб, пір'я, шерсть епідерміс  птахів і тварин ряд інших є основними факторами, які викликають розвиток саме побутової алергії.

найчастішою причиною появи самої алергії є домашній пил. Якщо ж її ретельно розглянути під мікроскопом, то спокійно можна побачити, що вона складається з волосся, а також лупи людини, пуху подушок, ворсу килимів, а також перин, найдрібніших частинок одягу, книг, цвілевих грибів, засохлої слини і шерсть всіх домашніх тварин і частинок комах.

Комахи роду Дерматофагоидес

Будь-який з цих компонентів може викликати алергію. Але, проте вирішальну роль безпосередньо у формуванні даної алергії відіграють так звані микроклещи, які знаходяться безпосередньо в домашнього пилу.

Всі комахи роду Дерматофагоидес можна побачити тільки під мікроскопом. Є вони в кожному будинку. Основне місце проживання даних кліщів — це людська постіль. Саме тут створюються найкращі умови , щоб вони розмножувалися: підвищені вологість, а також температура. Кліщі людини зовсім не кусають, вони можуть харчуватися спущеним епітелієм, а також частинками пилу. Сильно розмножуючись, вони в ліжку, а особливо в осінньо-зимовий час року, кліщі можуть розселитися по всій квартирі, а у величезній кількості виявляються саме в постільній білизні, одязі,  в домашньому взутті, під плінтусами і м'яких іграшках. Викликає алергію і хітиновий покрив, а також виділення кліщів.

Побутова хімія:

Речовини побутової хімії викликати алергію можуть різними шляхами. І більшість із них надають безпосереднє подразнюючу (ирритантное) вплив на дихальні шляхи. І такою дією можуть володіти фарби, хлор, розчинники,  предмети парфумерії та косметики та багато інших. Деякі з них, ось наприклад, пральні порошки з додаванням ферментів, можуть бути справжніми алергенами і викликати складні алергічні реакції. Ирритантным дією володіють також багато різко пахнуть харчові продукти і ефірні масла.

Пасивне куріння:

Особливе місце в розвитку проявів побутової алергії має пасивне куріння. Добре відомо, що наявність стабільно палить члена сім'ї підвищується ризик розвитку захворювання - бронхіальної астми в більшості випадків. Сам дим не є алергеном.

Простудні захворювання:

У виникненні складної побутової алергії величезну роль грають постійні простудні захворювання, а особливо вірусні. У самий розпал простудного захворювання уражується тільки слизова оболонка дихальних шляхів, а це значно полегшує проникнення всіх вдихуваних епідермальних і, звичайно ж, побутових алергенів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ