Головна : Новини

Як алкоголь впливає на організм людини?

, 09:15
0 216

Людство знайоме з алкоголем ще з давніх часів. Культура пиття алкогольних напоїв бере свій початок на Близькому Сході, задовго до виникнення перших могутніх цивілізацій єгиптян, шумерів, стародавніх індійців. На думку вчених, ще у сьомому-восьмому тисячолітті до нашої ери, коли вперше почали сіяти ячмінь і пшеницю, з'явилася можливість виготовляти слабоалкогольні напої. Спочатку у вигляді пива.

Пізніше, коли почали культивувати виноград, з нього люди навчилися робити вино. Проте навіть тоді фортеця алкогольних напоїв не перевищувала 10-20 градусів. Зараз багатьох людей цікавить питання: Тому сьогодні ми більш детально поговоримо про це.

Алкоголь для релігійних церемоній

алкогольні напої вживали під час релігійних церемоній. Потім, по етикету гостинності, його стали вживати і в домашньому побуті. У стародавніх греків, римлян, германців був свято Бахуса або Діоніса - коли влаштовувалися суцільні алкогольні оргії.

Проблема вживання алкоголю

Про боротьбу з пияцтвом зараз багато говорять в ЗМІ, пишуть у газетах. Ця проблема стосується майже кожного громадянина, хто стикається з нею - батьків, працівників поліції, керівників підприємств та установ.

Алкоголь – зло

Наше суспільство не може не хвилювати питання: чому це явище досі побутує у нас, чому воно розростається до величезних розмірів? Адже всім, навіть дітям, відомо, що алкоголізм - це зло. Людина під дією алкоголю втрачає над собою контроль і може призвести до великої біди, насамперед для себе, своїх близьких і безперечно - державі.

Як же розуміє медицина алкоголізм?

У медичному розумінні алкоголізм - це захворювання внаслідок надмірного вживання спиртних напоїв. Це призводить до тяжких наслідків і стресу на організм людини.

  1. Насамперед, страждає шлунок, оскільки спочатку алкоголь проникає через стравохід і обпікає ніжну слизову оболонку.
  2. Потім вкрай негативний вплив алкоголю виявляється на печінці. Цироз печінки - це перший і останній діагноз для алкоголіка.
  3. Дуже шкідливо алкоголь впливає і на інші життєво важливі органи - серце. Вона не може забезпечити нормальний кровообіг, у результаті чого страждає тиск.
  4. Надмірне споживання спиртних напоїв негативно впливає на хронічні хвороби. Можуть з'явитися ускладнення. Перелік може бути довгим. Пияцтво можна охарактеризувати єдиною пропозицією – це:
  • Суспільне лихо;
  • Підриває здоров'я;
  • Псує сімейні відносини;
  • Є причиною багатьох розлучень;
  • Позбавляє людини сили волі;
  • Є причиною багатьох злочинів.

Якщо ви потребуєте допомоги, то вам допоможе реабілітаційний центр "Покоління". Також ви можете зателефонувати на гарячу лінію 8 800 222-00-48" або ж перейти на сайт rc-pokolenie.ru.

Реабілітаційний центр "Покоління
Джерело:
Реабілітаційний центр "Покоління
Джерело:
Реабілітаційний центр "Покоління"
Джерело:

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ